Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 26 minute, Abbie3 a spus:

De acord. E chiar aiurea sa ramai in casa cuiva in conditiile astea. Poate n-are bani de hotel.

Ea a spus că prezența lui îi provoacă deja o stare de frică! Cum să îi mai permită să stea în casă cu ea (și din ce cauză?) , mai ales că nu știe mai nimic despre el, decât ceea ce-a "imbrobodit-o" el! Ceva, ceva nu-i în regulă! 

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 ore, Maeve. a spus:

Inainte sa inviti pe unul la tine trebuie sa il intrebi cum vede el distractia. Si eu am vorbit cu unul pe instagram dar mi-am dat seama ca nu vedem distractia la fel si i-am dat de inteles ca nu mai vreau sa vb cu el. 

story

pe vremuri cand abia a aparut E-mail, o cunostinta ma suna si-mi da o adresa ca l-a ridicat din alimentara ca un barbat cauta o femeie si ea se califica perfect, dar n-are computer si nici n-ar sti sa-l floseasca, insa eu as putea sa incep intalnirea lor daca-i scriu cateva randuri.

Fara sa ma gandesc mult le ce inseamna asta, am acceptat si tipul imi scrie imediat ca vine la mine ca stie unde stau ... omu' lucra pentru armata si avea deja totul despre mine cand a primit mesajul :surrender: ii explicam ca nu eu caut, dar nu ma credea doar mai tarziu si-a dat seama dupa adresa ca stau foarte departe de alimentara unde s-a reclamat.   Degeaba i-am scris numele cunostintei ca nu era interesat daca nu conducea si nu avea masina, nu folosea computer ... nu se califica!!!    

El le avea bine etalate parantezele despre femeia ideala!!!   Asa ar trebui sa faca si fetele sau cine cauta partener sa procedeze, sa stie bine ce cauta???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 34 minute, Lucia N a spus:

Ea ... nu știe mai nimic despre el, decât ceea ce-a "imbrobodit-o" el! Ceva, ceva nu-i în regulă! 

Asta-i traditia de la el,mai si  pretind ca femeia sa le creada! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut multe mesaje ca eu nu vreau sa plece. Eu nu mai vreau nimic cu omul asta, si voi fii foarte fericita cand o sa iasa pe usa. Dar eu nu vreau mai mari probleme decat le am. A fost o idee buna sa nu-l întrerup aseara, deoarece eu cred ca este foarte nervos ca nu-l mai vreau. Iar faptul ca am refuzat sa mananc cu el cred ca la înfuriat si mai tare. A fumat mult, a baut o sticla de vin, bere si ce a mai facut el, apoi iar a blocat usa de la camera, ma suna în toiul noptii daca vreau mancare, îmi trimite mesaj care nu cred da era destinat mie. Toate astea îmi provoaca stres, de acea mi-am anulat si concediu sa nu-l mai vad. Nu este acelasi om cu care eu am vorbit. Nu vreau sa plece cu scandal sau mai stiu eu cum, sa îmi fac probleme. Doar sa plece, exact cum a venit.

Editat de M1elena
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 hours ago, Lucia N said:

Ea a spus că prezența lui îi provoacă deja o stare de frică! Cum să îi mai permită să stea în casă cu ea (și din ce cauză?) , mai ales că nu știe mai nimic despre el, decât ceea ce-a "imbrobodit-o" el! Ceva, ceva nu-i în regulă! 

Cand ti-e teama de cineva actionezi prudent, sa nu se intample si alte minuni.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa încerce si la altele, probabil era prea euforic sa realizeze ca mi-a trimis un mesaj care nu îmi era destinat mie, în suedeza ca are multi bani, si întreba de niste poze. Imi este chiar scarba de el, si minciunile lui. Nu stiu cand are de gand sa plece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil cand si-a luat bilet initial. Daca el se lauda ca are bani ca sa agate gagici pe net, e clar. 

 

Asa sunt unii. Si mie imi mai zic unii pe instagram ca sunt bogati si ma ia asa o plictiseala ca le dau unfollow la o zi dupa ce le dadusem follow. Astia care se lauda cu bunuri materiale, nu au nimic de oferit din punct de vedere emotional. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×