Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 ore, Lucia N a spus:

Parca-i trebuia mult sex! Acum nu-i mai trebuie?!

Vine iarna, vorba ta si la frig parca si acea activitate se reduce ... cine stie, poate fiind turist are planificat totul.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, M1elena a spus:

Eu nu sunt absurda, sa consumi 2-3 beri, dar o sticla de vin si bere cred ca este prea mult într-o seara. Cred ca el cand are concediu face la fel, asa este el. 

Nu toata lumea stie sa asorteze alcoolul cu evenimetul ... le poate bea unu dupa altu' nu conteaza ce.   In State am vazut de Revelion se inghesuiau la bere, multi nu stiau ce-i sampania doar ca-i ceva scump si mai bine o lada de bere cu 12 sticle de 500 ml decat 2 cupe de sampanie cu spuma cu tot pentru acei bani :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, M1elena a spus:

 Eu sunt o persoana care nu-l întelege ca el are concediu, si îi place sa bea, sa nu doarma noaptea si ziua sa o piarda dormind. Ma face sa ma simt ca si cum eu a.si avea o problema.

Poate are munca de noapte in Suedia, dar ma intreb ce fel de vacanta are asa de lunga.   Eu cunosc persoane care au lucrat doar noaptea sa castige mai bine si toata ziua dormeau, copilul a crescut cu noi, ca acasa nu avea nici o coaja de paine.   Cand mergem la Las Vegas, noaptea este placerea de a fi acolo, ziua ma plimb prin magazine.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mielena, dar pe propriile tale postari din trecut te-ai mai uitat, ca sa inveti din greseli (ca sa nu le repeti)? Ca lumea ti-a dat sfaturi garla, si tu mereu te intorci aici ca esti din nou in rahat.

Editat de Enki
  • Like 6
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Elena e scriitoare si deschide subiecte aici pentru a se inspira

Prefer sa cred asta decat sa  cred ca cineva poate face atat de multe compromisuri doar de dragul de a avea o relatie:

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma uimeste cum an de an, sau la cateva luni diferenta, vine si deschide cate un subiect din asta cu o naivitate de parca acum a deschis ochii in lume. Nobody is that stupid. Eu sper ca e doar un troll talentat.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 40 minute, Kleopatrah a spus:

Elena e scriitoare si deschide subiecte aici pentru a se inspira.  Prefer sa cred asta decat sa  cred ca cineva poate face atat de multe compromisuri doar de dragul de a avea o relatie:

Daca este scriitoare se accepta ca are nevoie mereu de motive noi de comportament atat feminin cat si masculin, insa ar fi mai avantajos pentru ea daca ne-ar cere sa adaugam doar niste fraze la anumite capitole sa fie mai interesante in momentele intime sau de scandal, ca ne pricepem cu toti la asta si iesea mai bine cartea, novela de aventura.   Inceputul unei carti trebuie sa lase cititorul nemiscat, paralizat aproape de emotii, altfel este doar ceva de citit.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×