Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 46 minute, Enki a spus:

Pe mine ma uimeste cum an de an, sau la cateva luni diferenta, vine si deschide cate un subiect din asta cu o naivitate de parca acum a deschis ochii in lume. Nobody is that stupid. Eu sper ca e doar un troll talentat.

Sint persoane de care asemenea scene se lipesc precum scai-ul, dintr-una in alta cade fara sa-si dea seama ca unde ajunge cu fiecare.   

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, M1elena a spus:

Nu vad ce este gresit sa vrei sa cunosti un om. Ca el nu este ceea ce am crezut, asta este altceva. 

La ce ai vrut sa il cunosti acum, dupa ce 2 ani ati lalait-o doar pe net in conversatii? Daca iti placea de la inceput si daca el te placea pe tine,  intr-o luna erati fata in fata deja. Ati stat doi ani pe net si v-ati intalnit in ideea ca si asa nu avem ceva mai bun niciunul din noi, hai macar o relatie sa incercam. Asa, la plezneala.

Editat de Enki
  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o naiva daca are impresia ca el nu are si altele, atat la ea in localitate, cat si in altele! Comportamentul lui asta si spune!

De ce s-ar cupla o femeie cu barbati care au mai multe gagici?!

Editat de Lucia N
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand se cunoaste un barbat, cel mai important este de aflat starea civila pana nu vine politia la usa cu noutati ... mandate de arestare si altele.    Aici se explica sa se faca in ziare anunturi pentru toate Statele Americane sa se convinga ca nu vine de undeva paternitate sau alte experiente anterioare, implicatii in viata multora ca e cam mare acest Land, iar FB trebuie stresat si cu altceva decat LIKE-uri, pupici, etc.   Barbatii n-au interes sa spuna adevarul dar pretinde la femei sa le spuna realitati din viata cu altii.   O femeie nu-i obligata sa zica nimic.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca am decis sa ne cunoastem acum dupa doi ani nu vad ce importanta are, asa a fost sa fie. Cred ca sunt persoane care au trecut prin aceasta situatie în care el nu vrea sa se desparta, sau sa plece din casa. Ca are pe altele, ma deranja daca mai voiam ceva cu el. Nu este problema mea. Astazi este o noua zi, asa ca i-am gasit o ofera de plecare de nerefuzat, deoarece înca el nu realizeaza ca nu-l mai vreau, ma invita sa îl vizitez în Suedia, gateste...nu se conformeaza cu situatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, The Unknown a spus:

Spune-i ca accepti invitatia dar pentru asta el trebuie sa fie acolo!!!   :lol2:

Maaaaaaxxiiiiiimmmm :lol2::lol2::lol2:

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 26 minute, M1elena a spus:

Ca am decis sa ne cunoastem acum dupa doi ani nu vad ce importanta are, asa a fost sa fie. Cred ca sunt persoane care au trecut prin aceasta situatie în care el nu vrea sa se desparta, sau sa plece din casa. Ca are pe altele, ma deranja daca mai voiam ceva cu el. Nu este problema mea. Astazi este o noua zi, asa ca i-am gasit o ofera de plecare de nerefuzat, deoarece înca el nu realizeaza ca nu-l mai vreau, ma invita sa îl vizitez în Suedia, gateste...nu se conformeaza cu situatia.

Adica erai constienta de faptul ca avea pe alta cat timp era in Suedia si acum s-a despartit? Stii ca asta schimba datele povestii  nu?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×