Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

16 hours ago, gargbird said:

 

 

 

Morocănosul zise:

- Ce v-am zis eu?! Dar voi, nu, nu, Batman, Batman!

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fusai la Focșani cu marfă. Statui la hotel. M-a accidentat un idiot, moș cu căciula de Ceaușescu, pe aripa dreaptă, efectiv m-a șters. A plecat de la locul faptei, handicapatul și noroc că avem o autorizație de reparatii de la Poliție. Am alergat toată ziua de ieri și azi. Ieri i-a "murit" telefonul lui Gabi și...pwla GPS, l-am băgat pe al meu. La început s-a rahatit GPS-ul și ne-a trimis în afara Focșani ului, spre Tișița, pe E 85. Peste tot numai mesaje de încurajare, gen "viața are prioritate", "accidente frecvente" și cruci de morminte. Parcă se caca strada, și din dreapta și din  sstânga...strada caca mașini și Gabi era la volan de data asta și a fost foarte atent când a întors mașina, înapoi spre Focșani, maaamaaa câți idioți ne claxonau! Carosabilul umed...plm. Noi de fapt nu mai știam cum să ajungem la hotel. In fine, am ajuns, ne-am spălat, ne-am uitat la un episod din Mayans MC (recomand iubitorilor de motociclete, mexican mobs și "Sons of Anarchy"). Apoi am tras un sex complet, extraordinar. Am mâncat ciocolata și ne-am culcat.

 

Azi am făcut 2430 lei. Ieri 160. Eram dezamăgiți ieri, supărați..

Tot azi Gabi a uitat cheile in contact in mașina, când ne-am dus să mâncăm. Un nene gardian ne-a reclamat la poliție că vrem sa furam o mașină, noi de fapt incercam sa deschidem ușa cu o chestie de fier încovoiată ca un cârlig. I-am explicat domnului gardian situația, el ne-a ajutat, a sunat poliția și ei au vb la un service auto. Peste jumătate de oră apare un tinichigiu. Mișto, ne-a salvat. Apoi am plecat iar spre cabinetele unde aveam programate prezentări. In momentul de față mă îndrept spre Galați. Aventuri.

Editat de MissHyde
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

God e de partea mea. Noile medicamente mă ajută mult. As vrea să fiu bine mereu...dar știu că până la urmă tot trebuie să fac operațiile.

Also, I need rehab. Mă gândesc ca, după operație, după recuperare, să mă bag la dezintoxicare.

 

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ultima operatiune, de dezintoxicare, nu se poate face acasa???   doar intreb, ca aici aproape in totalitate ne vindecam acasa!!!   Ma gandesc sa construiesc o camera de spital mai echipat cu toate alea ca se poate comanda orice, in caz de carantinare sa avem ceva in rezerva si separat mai incolo. 

Ne-au si anuntat ieri la TV, ca sistemul medical va fi una foarte diferita de ce am stiut pan-acum, au concediat personalul, nu mai califica personal ca-l vol cumpara ieftin din India si Pakistan, la asta visa si kHillary cu ani in urma cand voia sa devina presedinta. 

Sper sa nu ne puna sa ne operam singuri, ca una mexicancacare locuia departe de orice si i-a venit sa nasca, singura fiind cu un copil de 7 ani, a baut o cantitate buna de Tequila si si-a facut singura Cezariana, s-a si cusut pana a venit ajutor si au fost foarte sanatosi si dupa aceea cu noul bebelus.  Daca nu se opera, murea copilul,cred ca trebuie sa cautam articolul sa ne dea lectie femeia curajoasa, dar cel mai important e sa fie "anestezic" destul in casa si ata de cusut :lol2:.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Până acum am trecut prin peste 30 de sevraje. Am reușit să stau fara opiates 6 ani. Însă acum se adaugă și boala mea de oase, in plus alte simptome, accentuarea tulburărilor mentale ale mele. Eu știu ce să iau că sa îmblânzesc sevrajul, însă simt că nu mai pot să fac asta acasă, chiar daca îl am pe soț alături de suflet.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, MissHyde a spus:

Până acum am trecut prin peste 30 de sevraje. Am reușit să stau fara opiates 6 ani. Însă acum se adaugă și boala mea de oase, in plus alte simptome, accentuarea tulburărilor mentale ale mele. Eu știu ce să iau că sa îmblânzesc sevrajul, însă simt că nu mai pot să fac asta acasă, chiar daca îl am pe soț alături de suflet.

Pregateste-te mental intai ca dupa operatie, cand se vor rezolva problemele tale de coloana, nu vei mai avea nevoie de substante.

Ma uitam la ultimele poze si nu stiam ce e schimbat. Iti sta foarte bine cu sprancenele tale naturale. :smile:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×