Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fiecare etapa din viata necesita o schimbare, am experimentat si eu destul cu viata, inca nu m-am impacat cu toate schimbarile dar n-am incotro!!! 

Iesirea la Pensie, actiune asa de pacifica si totusi este cea mai mare incercare pentru mine si sotul.   Parca sintem condamnati la stat impreuna tot timpul si lucruri din astea fac mizerabil viata.   Indiferent ce prag trecem, avem de acomodat la multe noutati care rasar deodata.   

Si pisicii s-au suparat pe mine azi, ca am intrat in parcare si le-am deranjat de la cina ... au trecut strada la vecinul, sub masina.  

De data asta termini cu toate negativele pe care nu le mai vrei si vei reusi!!!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pitzi (pițipoanca, nu Pițurcă) style! 

Wailei, azi am chiar o zi buna. Sunt bine odihnită. Și soțul e fericit.

FB_IMG_16161601282276218.jpg

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie îmi place cum iti sta cu sprancenele tale, daca as fi in locul tau, nu le-as mai schimba.

Ce operatie trebuie sa faci?

Statul acasa nu e bun, subscriu la parerea ta, nu pentru vreme indelungata, te tampeste, iti vin ganduri negre, te simti inutil, ma bucur ca esti activa, asa sa ramai, cinste sotului tau ca iti este alaturi mereu si te intelege, oamenii ca el sunt extrem de rari, dar e bine ca iti doresti sa ai job-ul tau. Sa stii ca eu te admir, esti o luptatoare. :)

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las sprâncenele naturale, așa am hotărât. Au început să îmi placă foarte mult așa. Hmmm, da, vezi tu, de luptat lupt, așa e. Dar m-au ajutat foarte mult medicamentele, antiinflamatoare steroidiene si nesteroidiene. Am mai multe problemuțe cu oasele, ce necesită operații. Mai scrisei despre asta, m-am tot plâns pe acilișa. Sunt patru operații de făcut, daca vreau almost full recovery. Apoi, după ce îmi revin mă voi interna la dezintoxicare, cred că până la urmă la spitalul de psihiatrie...sau nu. :))))

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×