Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 ore, MissHyde a spus:

Las sprâncenele naturale, așa am hotărât. Au început să îmi placă foarte mult așa. Hmmm, da, vezi tu, de luptat lupt, așa e. Dar m-au ajutat foarte mult medicamentele, antiinflamatoare steroidiene si nesteroidiene. Am mai multe problemuțe cu oasele, ce necesită operații. Mai scrisei despre asta, m-am tot plâns pe acilișa. Sunt patru operații de făcut, daca vreau almost full recovery. Apoi, după ce îmi revin mă voi interna la dezintoxicare, cred că până la urmă la spitalul de psihiatrie...sau nu. :))))

O iei in ordine, intai operatiile, apoi dezintoxicarea. Daca poti sa faci haz de necaz pe tema asta, e bine. :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, MissHyde a spus:

Mulțumesc mult pentru cuvintele frumoase, ești o dulcinee!

Cand nu sunt acră. :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, MissHyde a spus:

Mi-am cumpărat două cutii de Extraveral acum o săptămână și azi am luat două pastilute. E okay, bă.

Daca nu iei si benzo si Tramadol si altele, cred ca da, aletfel mi se pare un carcalete. Ai grija de creierul ala frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Carcalete, wei. This is the real shit. Cate puțin din fiecare. Functional addict. I should be really ashamed of myself.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, MissHyde a spus:

Carcalete, wei. This is the real shit. Cate puțin din fiecare. Functional addict. I should be really ashamed of myself.

Daca nu as fi citit atatea despre creier si minte la viata mea, as fi spus si eu sa-ti fie rusine, dar așa, nu pot sa o fac, ar insemna ca cele citite sa fi trecut prin mintea mea ca prin ciur, de-aia am si zis ca te admir si ca esti o luptatoare, adictiile sunt greu de invins si sa te tii pe linia de plutire, mai ales atunci cand unele adictii le capeti in urma unor afectiuni, e mare lucru. Sa condamne aia mai prosti si sa se faleasca ei cu neadictiile ( nu cred ca exista termenul, dar ce conteaza?) lor si cu puterea lor de a se stapani in fata oricaror chestii considerate a fi nocive, eu nu-s chiar atat de proasta sa fac asa ceva.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×