Sari la conținut
Forum Roportal
hellworld

Cum poti sa iti faci o prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 minute, arpad a spus:

Daca tu iti pui o astfel de intrebare, da, e posibil sa ai ceva probleme din spectrul autist. 

And back to episode 1 from the famous series Life with arpad. 

How would you rate this episode? 

Editat de Maeve.
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arpad, esti fascinant. Cand vorbesc serios imi spui ca mint, si cand te iau peste picior mai mult decat evident, ma iei in serios. Cum e posibil sa interpretezi totul cu fundul in sus?

Hai ca ai ajuns sa te ia in zeflemea niste muieri. Se supara Nicu.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Abbie3 a spus:

Arpad, esti fascinant. Cand vorbesc serios imi spui ca mint, si cand te iau peste picior mai mult decat evident, ma iei in serios. Cum e posibil sa interpretezi totul cu fundul in sus?

Hai ca ai ajuns sa te ia in zeflemea niste muieri. Se supara Nicu.

Nicu e egocentric. Nu cred ca sufera daca arpad e luat peste picior. In cel mai bun caz, isi relateaza intre ei ce specimene ratate suntem. Asta ca studiu stiintific. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Abbie3 said:

Arpad, esti fascinant. Cand vorbesc serios imi spui ca mint, si cand te iau peste picior mai mult decat evident, ma iei in serios. Cum e posibil sa interpretezi totul cu fundul in sus?

Hai ca ai ajuns sa te ia in zeflemea niste muieri. Se supara Nicu.

Lol, si mai zici ca te pricepi la subtilitati sociale. Pai nu vezi?! Te-am trimis la mamica ta sa te invete, ca si cum ai fi copil, apoi ti-am dat "diagnostic" pentru ca stiu ca te enerveaza obiceiul asta. Deci e clar ca te-am luat la oha. So, cine interpreteaza lucrurile pe dos?! =))

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, Maeve. said:

Nicu e egocentric. Nu cred ca sufera daca arpad e luat peste picior. In cel mai bun caz, isi relateaza intre ei ce specimene ratate suntem. Asta ca studiu stiintific. 

Eventual ii reduce rangul de la capitan la plutonier.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Maeve. said:

Nicu e egocentric. Nu cred ca sufera daca arpad e luat peste picior. In cel mai bun caz, isi relateaza intre ei ce specimene ratate suntem. Asta ca studiu stiintific. 

De unde stii ca e egocentric, il cunosti din realitate? Nicku mi-a zis ca esti demna de studiu de caz. Ceva in genul s-a exprimat.

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, arpad a spus:

De unde stii ca e egocentric, il cunosti din realitate? Nicku mi-a zis ca esti demna de studiu de caz. Ceva in genul s-a exprimat.

Si tu l-ai crezut? 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, arpad a spus:

Hm, nu conteaza ce am crezut. Mai curios e de ce te-a vazut el "demna de studiu de caz".

Omul voia sa faca si el un pic de secsut. Nu am iesit cu el in oras si uite asa am devenit,, demna de studiu de caz''

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×