Sari la conținut
Forum Roportal
hellworld

Cum poti sa iti faci o prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

3 minutes ago, Abbie3 said:

Ia zi; cum sa fac sa nu mai fiu un monstru? Sa fac cadou partide de sex oricui vorbeste cu mine?

Sa nu mai aberezi.

  • Downvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Abbie3 said:

Ca sa-ti explic ca nu suntem toti mizantropi/sociopati, cum ne portretizezi tu specia. Tu esti cel deosebit, nu restul.

Hm, ma mir ca nu intelegi lucruri atat de simple. Nu e vorba de mizantropie. E vorba ca empatizezi cu iubitul tau, iar asta n-are nicio relevanta in contextul acestui topic. Greu cu intelegerea...

  • Downvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, arpad said:

Le explici ca esti in relatie si daca nu inteleg îi expediezi. Mare chestie. Aici vorbim de persoane care sunt libere de "contract". Vezi cum se cheama topicul ăsta.

N-ai specificat. Si de ce sa-i expediez? Pentru ca automat ar vrea sex, ca altfel nu s-ar baga in vorba?

Daca tot ai venit sa-mi faci educatie, pai zi, maestre. Invata-ma cum sa nu mai fiu un monstru dizgratios. Pun pariu ca ai o caruta de intelepciune de varsat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
22 minutes ago, Maeve. said:

Ar suferi mai mult daca nu ar avea o scena si un public in fata caruia sa se desfasoare. 

 

Propun sa nu mai participam la solocviul lui arpad! 

Pai daca nu imi raspundeti mie, moare forumul, ca sunteti 5 insi si cu mine si Nicku 7. Iar daca moare forumul, mori si tu ca entitate psihica, intrucat tu nu existi in afara acestui forum. Personalitatea ta e strans legata de aceasta platforma virtuala. E o simbioza intre roportal si tine.

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, arpad said:

Sa nu mai aberezi.

Atat...? Pai la cat te vaiti si critici si te dai atotstiutor, am crezut ca ai si solutii pentru noi astia mai slabi cu duhul, maestre.

Chiar n-ai nicio recomandare de facut?

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, arpad a spus:

Pai daca nu imi raspundeti mie, moare forumul, ca sunteti 5 insi si cu mine si Nicku 7. Iar daca moare forumul, mori si tu ca entitate psihica, intrucat tu nu existi in afara acestui forum. Personalitatea ta e strans legata de aceasta platforma virtuala. E o simbioza intre roportal si tine.

Ti se pare. Eu am ce face indiferent de spatiul in care ma aflu. Daca crezi ca tu tii forumul in picioare, zic sa primesti o medalie de aur :o:

 

 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu am gresit topicul. Pentru arpad ce tine sa ne ilumineze constant

FB_IMG_1597487751286.jpg

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, arpad a spus:

Da, doar atat. Pentru ca tu cand aberezi, minti, manipulezi. 

Tu esti manipulatorul sef. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, arpad said:

Abbie. Da, doar atat. Pentru ca tu cand aberezi, minti, manipulezi. 

Invata-ma tu ce sa cred. Uite, ma abtin sa raspund si iti citesc monologul. Cum ar trebui sa gandeasca si sa se poarte o femeie?

Daca nu ai raspuns pentru asta, am sa presupun ca de fapt nu stii. Pai ai venit sa ne faci educatie si te opresti acum, cand iti cere cineva solutii pentru problemele enuntate de tine?

Editat de Abbie3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×