Sari la conținut
Forum Roportal
hellworld

Cum poti sa iti faci o prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, Abbie3 a spus:

Invata-ma tu ce sa cred. Uite, ma abtin sa raspund si iti citesc monologul. Cum ar trebui sa gandeasca si sa se poarte o femeie?

Daca nu ai raspuns pentru asta, am sa presupun ca de fapt nu stii.

De cand arpad raspunde la intrebarile ce nu ii convin? El raspunde selectiv. Dar sa vedem ce monolog are. Poate ne va surprinde. Desi ne-a zis ca daca nu suntem frumoase, nu avem nicio sansa la existenta. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne trimite arpad la un bun chirurg plastic? Ne invata pe noi cum sa fim atractive pentru sexul opus? 

 

Stay tuned for scenes from the next episode. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm, ma surprinde intrebarea prin simplitatea ei. Majoritatea fetelor si femeilor normale nu au asemenea povesti in cap si nici nu le intereseaza astfel de polemici. Cam asta trebuie sa retii tu, fato.

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Maeve. said:

Ne trimite arpad la un bun chirurg plastic? Ne invata pe noi cum sa fim atractive pentru sexul opus? 

 

 

Nu. La tine principala problema, cauza care ti-a adus neplaceri pana acum, e factorul psihic. Tu ai ceva la cap. Asta e treaba.

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, arpad a spus:

Nu. La tine principala problema, cauza care ti-a adus neplaceri pana acum, e factorul psihic. Tu ai ceva la cap. Asta e treaba.

Hotul striga hotul. Asa era o vorba in popor. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, arpad said:

Hm, ma surprinde intrebarea prin simplitatea ei. Majoritatea fetelor si femeilor normale nu au asemenea povesti in cap si nici nu le intereseaza astfel de polemici. Cam asta trebuie sa retii tu, fato.

Pai detaliaza. Ce le intereseaza? Cum gandesc? Sa stiu si eu cum sa-mi programez creierul.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 minutes ago, Maeve. said:

Hotul striga hotul. Asa era o vorba in popor. 

Hai frate. Tu stii bine ca ai probleme psihice. Depresii stiu sigur ca ai. Acuma, ar fi interesant sa imi spui de ce simti nevoia sa deformezi realitatea!

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 minutes ago, Abbie3 said:

Pai detaliaza. Ce le intereseaza? Cum gandesc? Sa stiu si eu cum sa-mi programez creierul.

De ce nu iti intrebi mama?

  • Downvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, arpad a spus:

Hai frate. Tu stii bine ca ai probleme psihice. Depresii stiu sigur ca ai. Acuma, ar fi interesant sa imi spui de ce simti nevoia sa deformezi realitatea!

Ar fi interesant sa raspunzi si tu la intrebarile puse de Enki, Abbie si celelalte doamne de pe acest forum. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, arpad said:

De ce nu iti intrebi mama?

Am nevoie de parerea unui expert, de sex masculin, desigur. Cine sa stie mai bine decat tine cum gandesc femeile normale? Doar ai studiat problema. Pai se poate, dom' profesor? Ma trimiti sa intreb acasa?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×