Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unde-s mintile dezghetate si emancipate ale forumului? :flowers:

Nu-mi incurajeaza nimeni amorul in 3 ? ;)

Se pare ca nu ai noroc Mirela. ;) Strict pe topicul asta sexul cu cel mai bun prieten ar fi un amestecat de oale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca nu ai noroc Mirela. ;) Strict pe topicul asta sexul cu cel mai bun prieten ar fi un amestecat de oale.

;) ...si eu care vroiam sa fiu moderna :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;) ...si eu care vroiam sa fiu moderna :flowers:

Era sa zic eu cine-s moderne, dar meseria se practica de mii de ani, deci nu mai este nimic modern. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era sa zic eu cine-s moderne, dar meseria se practica de mii de ani, deci nu mai este nimic modern. ;)

Sunt expirata :flowers: ....pardon invechita ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfatul meu e sa vi-o.... (daca nu ati facut-o cum banuiesc :flowers: ). Ce v-a fii pe urma..ve-ti vedea. Oricum inainte de toate santeti prieteni, nu? Daca ceva nu merge, ve-ti avea intelegere sa treceti peste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa reluam...

Nu a precizat nimeni daca esti cuplat sau nu in timp ce ai face sex cu prietena cea mai buna..adica, daca esti singurel si ai o prietena super buna din toate punctele de vedere ar fi pacat sa nu incerci o relatie mai intima si de ce sa nu te gandesti ca iti poate deveni iubita in viitor. Dar daca ai deja o iubita, aici intervin alte probleme..barbatii intotdeauna vor fi atrasi de frumusetile feminine, asa ca psihic atractia va exista..dar depinde daca aceasta se va materializa sau nu.

Si cred ca dupa doar o partida de sex/dragoste se schimba niste lucuri..dar nu neaparat in rau...depide de persoanele implicate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O femeie care stie ce vrea de la ea, in primul rand, de la viata, de la cel de langa ea. O femeie care si-a depasit inhibitiile. O femeie care stie cum sa ajunga acolo unde doreste, care nu se lasa coplesita de prostii. O femeie care ofera neconditionat. O femeie care stie sa se bucure de propriul ei corp si de senzualitatea ei.

 

Sa mai zic? ;)

sunt de acord cu tine :flowers: ..o astfel de femeie nu inseamna o curva dupa cum tind altii sa inteleaga. este o femeie care se bucura din plin de tineretea si frumusetea ei. este o femeie nonconformista si libera din punct de vedere sufleteste (in sensul ca nu este constransa de iubirea pentru altul)..cu alte cuvinte isi permite sa faca ce vrea.

de ce un barbat care a avut multe femei la viata lui este privit ca un macho, iar o femeie care a avut mai multi barbati este privita ca o curva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce un barbat care a avut multe femei la viata lui este privit ca un macho, iar o femeie care a avut mai multi barbati este privita ca o curva?

fiinca fetele au pretentia de a fi tratate ca niste sfinte,ori cum vrei sa si simbolul puritatii cand ai umblat din floare-n floare? barbatii si-au insusit epitetul de purcelus :flowers: ,platim pretul.....asta e. fetele insa vor nega tot timpul,astfel ca........

nu ma intelege gresit.......nu sunt misogin,consider insa ca fiecare alegere implica si asumarea responsabilitatii,ori femeile prefera sa-si ascunda pacatele.

intr-un fel e autoconservare versus onoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×