Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu gandeam ca majoritatea, adica prietenul e prieten si sex fac cu iubitul. Si nu mi-a mers bine deloc. Pana cand, intr-o zi am facut sex cu cel mai bun prieten. Suntem casatoriti si avem un copil minunat :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu gandeam ca majoritatea, adica prietenul e prieten si sex fac cu iubitul. Si nu mi-a mers bine deloc. Pana cand, intr-o zi am facut sex cu cel mai bun prieten. Suntem casatoriti si avem un copil minunat :haha:

Sa va traiasca si sa fiti fericiti. Asta demonstreaza ca nu este o greseala daca uneori faci ce simti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Absolut

Si revenind On Topic, oare cum vedeti voi intai iubit / sot si apoi prieten? Eu nu as risca asa de mult. Pai daca imi iau sot care nu-mi e prieten ce ma fac pe la 50 de ani? Daca nu apare prietenia? Asa, mai bine cu un prieten si cat o exista si pasiune, bine, cand s-o stinge, macar ramane o frumoasa prietenie.

Oare nu ati vazut niciodata vreo pereche de batranei mana in mana prin parc? Pai pe aia prietenia i-a tinut asa, nicidecum iubitura din tinerete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Absolut

Si revenind On Topic, oare cum vedeti voi intai iubit / sot si apoi prieten? Eu nu as risca asa de mult. Pai daca imi iau sot care nu-mi e prieten ce ma fac pe la 50 de ani? Daca nu apare prietenia? Asa, mai bine cu un prieten si cat o exista si pasiune, bine, cand s-o stinge, macar ramane o frumoasa prietenie.

Oare nu ati vazut niciodata vreo pereche de batranei mana in mana prin parc? Pai pe aia prietenia i-a tinut asa, nicidecum iubitura din tinerete.

 

Asa s-a fi vazind de pe muntele tau.... cred ca e din cauza zapezii.i

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este evident si se vede chiar cu ochiul liber de pe muntele inzapezit ca nu esti de acord cu ceva din ce am spus, dar zau daca imi dau seama cu ce? Poti fi mai explicit sau doar nu esti de acord si gata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer?pai pot fi 2 variante ori sfarsitul unei bune prietenii ori inceputul unei mari iubiri.

eu cred ca prima varianta este cel mai des...persoanele devin confuze..apoi se creaza o relatie bazata numai pe sex,ceva de genul fuckbudies...apoi vin remuscarile si sfarsitul prieteniei.

in al doilea rand cred ca sexul cu prietenul nu se compara cu sexul cu persoana de care esti atras/atrasa.

ok poate fi curiozitatea dar crezi ca se merita sa termini o prietenie de poate multi ani numai pentru o curiozitate?

nu de multe ori persoanele care au facut acest pas,ori baiat ori fata devin cu timpul la cheremul celuilat.

si niciodata de cel mai bun prieten/prietena nu esti atrasa/atras sexual,asa ca o relatie nu poate rezista,chiar daca va stiti defectele si caracterele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa fie neaparat de sex opus ? :D

 

eu am facut-o cu cel mai bun prieten al meu ...si suntem si acuma buni prieteni ( si e si fratele fostului meu prieten ..cu care eram atunci :lol: ) ... nu pomenim aproape niciodata de ce s-a intamplat ... si cand avem chef ...ne mai intalnim :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trebuie sa fie neaparat de sex opus ? :lol:

 

eu am facut-o cu cel mai bun prieten al meu ...si suntem si acuma buni prieteni ( si e si fratele fostului meu prieten ..cu care eram atunci :lol2: ) ... nu pomenim aproape niciodata de ce s-a intamplat ... si cand avem chef ...ne mai intalnim :o:

 

ce bine ca avem cu ce sa ne mandrim :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce bine ca avem cu ce sa ne mandrim :D

nu am zis ca ma mandresc cu asta ... doar am postat ...pt. asta a fost deschis acest topic ... nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×