Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am prieteni cu care ma bateam o data pe saptamana[adica se lasa urat de tot] si pe urma mergeam la bere si np.............asa ca...... de ce ciudata?

Cool. 8)

Vreau si eu va vad, promit sa fac poze frumoase. :o:

inca nu m-ati convins sa nu-mi mai agasez 'prietenele' cu avansuri :blink:

Nici pe mine. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am gasit inca varianta feminina a spiritului de camaraderie existent intre barbati. (Noi ne taiam des craca de sub fund si suntem mari adepte a mortii caprei vecinului, vecinei). Daca ajungi la o relatie de prietenie totala cu cineva de sex opus, implicand sexul se strica absolut tot.

Sexul poate aparea intr-un moment de slabiciune. Nu vad cum as putea sa spun ca nu ar conta. Un bun prieten stie totul si intre noi exista o intimitate la un nivel mental.

Poti dori sa faci sex cu cel mai bun prieten dar strici relatia, care s-a construit f greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca o femeie adevarata nu face distinctie intre a fi prietena unui tip caruia ii este si iubită si a fi iubita unui tip caruia nu-i este prietena :ok: .

Fraza greu de inteles. Ca tot studiem "omul" adevarat, dar nu inteleg mai nimic din fraza aceea.E acelasi lucru a fi prietena iubitului si iubita unui neprieten? Explica te rog ce ai vrut sa spui ca nu vreau sa par cliseu.

 

 

Cel mai bun prieten ..tre sa ii impartasesti si asta . :blink:

Si sexul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fraza greu de inteles. Ca tot studiem "omul" adevarat, dar nu inteleg mai nimic din fraza aceea.E acelasi lucru a fi prietena iubitului si iubita unui neprieten? Explica te rog ce ai vrut sa spui ca nu vreau sa par cliseu.

Si sexul?

 

 

Nu numai sexul .Il impartim cu securea pe asta .El un testicul , eu altul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca o femeie adevarata nu face distinctie intre a fi prietena unui tip caruia ii este si iubită si a fi iubita unui tip caruia nu-i este prietena :ok: .

 

femeie adevarata?si care ar fi barbatul adevarat? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
femeie adevarata?si care ar fi barbatul adevarat? :blink:

O femeie care stie ce vrea de la ea, in primul rand, de la viata, de la cel de langa ea. O femeie care si-a depasit inhibitiile. O femeie care stie cum sa ajunga acolo unde doreste, care nu se lasa coplesita de prostii. O femeie care ofera neconditionat. O femeie care stie sa se bucure de propriul ei corp si de senzualitatea ei.

 

Sa mai zic? :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica o femeia care are controlul orgasmului ei si a partenerului .Sau numai a partenerului ....

 

 

O femeie care se ofera oricui , care multumeste pe oricine.O femeie care castiga bani .Asta e concluzia pe care o trag din tot sex behavior din ultimele 24 de ore.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O curva, nu-i asa?

 

Sincer, am fugit ca de dracu' de femeile false. Nu le suport si decat sa ma enervez.. prefer sa stau departe de ele.

 

O femeie care se ofera cui considera ea ca merita. Care se multumeste inainte de toate pe ea insasi (atat timp cat nu este intr-o relatie). Nu strica sa fie si stapana pe ea, puternica si pe picioarele ei. (e de admirat o asa femeie)

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca o femeie adevarata nu face distinctie intre a fi prietena unui tip caruia ii este si iubită si a fi iubita unui tip caruia nu-i este prietena :ok: .

 

Mi-a atras atentia Amarena asupra acestei fraze. :blink:

 

Sunt departe de a fi o femeie adevarata, dar chiar nu este vreo diferenta. Nu conteaza nici daca ti-a fost mai intai iubit si apoi prieten sau invers. Important este sa iti fie si una si cealalta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×