Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu ma intereseaza cine se crede sau nu exceptie..ma interesa ideea in sine..aici dezbatem idei nu persoane..dar e greu tare...hai sa radem...ha, ha,hac... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ideea e sa ne completam cunostintele, nu sa repetam la nesfarsit idei din carti sau de pe net. Completarea cunostintelor inseamna cautarea concluziilor personale ale altor oameni,oameni care este evident ca au o experienta de viata minima si ca au citit mai multe carti decat valetul de trefla- concluzii care pot fi redate si in propozitii de jumatate de rand.

:offtopic:

 

da, e adevarat ce spui, insa de cele mai multe ori e nevoie de mai mult de o propozitie de juma de rand ca sa argumentezi o idee complexa sau sa sustii un punct de vedere. si eu sunt adeptul calitatii in detrimentul cantitatii, dar de cate ori ma pun sa citesc un subiect inainte sa postez (din respect pentru cei ce au scris inainte de mine) ma pierd in balarii dupa 5 pagini. citeste ultimele 3 pagini scrise aici. nimeni nu a venit sa combata teoria. defapt teoria nici nu imi apartine. e un adevar a carui origine se pierde in timp. s-a gasit doar o persoana care sa imi scoata ochii cu exceptiile. dar oare voi nu stiti ca exceptiile nu fac decat sa intareasca regulile??? in rest nimeni nu a venit cu contraargumente solide. doar cu atacuri la persoana si cu insulte nejustificate.

si daca alegi sa nu te cobori in nimicnicia lor, zic ca esti arogant.

 

avand in vedere ca discutia a intrat pe un drum inchis, eu propun sa ne mutam pe un alt subiect.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×