Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce raspunzi asa? vechi sau nu, scoase de pe unde o fi, nu conteaza atata timp cat are dreptate. tie ti se pare normal sa faci sex cu cea mai buna prietena? cu iubita ta poti face dragoste, iar cu orice alta fata poti face sex...de ce ti'ai alege tocmai cea mai buna prietena? strici totul :blink: si nu se stie cate ocazii vei mai avea sa intalnesti prietene adevarate, nu simple amice :ok: cat timp nu o iubesti si nu intentionezi o relatie, nu vad de ce ai face sex cu ea.

Defineste prietena-numai-prietena versus iubita-numai-iubita. Ce ar face o prietena pentru mine si n-ar face o iubita? Ce as face eu pentru o prietena si n-as face pentru o iubita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde naiba scoti atatea clisee ? Le cauti prin post-urile mai vechi ? Sau prin revistele "de femei" ?

Bun harald, hai sa-ti dau recompensa. :ok:

 

Numai noi, femeile putem gandi astfel.

Exact! (mai sunt si barbati.. dar raportul nu conteaza)

 

Cine v-a mintit pe voi ca se strica respectiva prietenie? 8)

 

E arhicunoscut, arhistudiat si arhidemonstrat ca femeile au alt mod de a gandi decat barbatii, asa ca e normal ca un barbat sa considere cliseu o asemenea fraza.

Sunt femeie si pentru mine tot cliseu e! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Defineste prietena-numai-prietena versus iubita-numai-iubita. Ce ar face o prietena pentru mine si n-ar face o iubita? Ce as face eu pentru o prietena si n-as face pentru o iubita?

o prietena te'ar putea sfatui de bine in relatia cu iubita ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Defineste prietena-numai-prietena versus iubita-numai-iubita. Ce ar face o prietena pentru mine si n-ar face o iubita? Ce as face eu pentru o prietena si n-as face pentru o iubita?

O iubita isi "permite" sa spuna NU, prietena se lasa purtata de placere. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii pot disocia relatia sexuala in sine de sentimente, femeile nu prea. E adevarat ca o iubita poate fi si prietena cea mai buna, e ideal asa, dar, daca relatia de dragoste ia sfarsit, daca cei doi parteneri nu sunt destul de maturi, amicitia n-o sa mai continue.

Parerea mea.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine v-a mintit pe voi ca se strica respectiva prietenie?

dar ce te convinge pe tine ca nu se strica? ai argumente? eu sunt de parere ca raportul dintre cei doi prieteni se schimab automat. o relatie sexuala are implicatii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai stiti care-i de fapt problema? prietenie intre fete.eu n-am vazut NICIODATA,asa ca fetele se orienteaza sa-si caute aliatii....in barbati,fiinca ei stiu mai bine ce-i prietenia,astfel ca...daca au un astfel de baiat alaturi....de ce sa se culce cu el[oricum e de partea ei] in schimb.....baietii sunt altfel.

PS. SA VEZI CE MI-O IAU PE COAJA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun harald, hai sa-ti dau recompensa. :ok:

Exact! (mai sunt si barbati.. dar raportul nu conteaza)

 

Cine v-a mintit pe voi ca se strica respectiva prietenie? :o:

I'll drink to that ! 8) Am mai povestit despre prietena mea judoka, cea cu care dadeam motorul jos de pe masina si avea grija de sotia mea mai bine decat mine. Eu cred ca o femeie adevarata nu face distinctie intre a fi prietena unui tip caruia ii este si iubită si a fi iubita unui tip caruia nu-i este prietena :blink: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt femeie si pentru mine tot cliseu e! :ok:

N-am zis ca femeile nu pot gandi asa. Si n-am zis nici ca nu e cliseu. Dar, tocmai pentru ca e asa des intalnita situatia, a devenit cliseu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii pot disocia relatia sexuala in sine de sentimente, femeile nu prea. E adevarat ca o iubita poate fi si prietena cea mai buna, e ideal asa, dar, daca relatia de dragoste ia sfarsit, daca cei doi parteneri nu sunt destul de maturi, amicitia n-o sa mai continue.

Parerea mea.

Parerea ta coincide cu a mea. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×