Sari la conținut
Forum Roportal
vladislav eu

probleme la barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu sper ca cel care a postat pe topic nu-i un copil, ci trol. Daca nu e trol si chiar e un copil cu o problema reala, e trist rau. Cred ca nimeni nu si-ar dori ca propriul copil sa fie tratat in felul in care a fost tratat el in caz ca vreodata va cauta ajutor, va cauta raspunsuri la o problema  care-l framanta.

Da, stiu, toti sunt sau vor fi parinti perfecti, copiii lor nu vor ajunge intr-o asemenea situatie.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nicio problema reala, nu era in niciun pericol de a se rani singur.

Acum existau variantele de a ii spune ca orbeste daca mai pune mana, asa cum scrie si in Biblie sau "pune mana pe carte, nu pe altceva, la varsta ta eu stateam cu nasul in carte si nu stiam ca imi pot crea placeri nebanuite cu mainile" (ceea ce nu e adevarat, pen' ca erau filme erotice dupa 24 si eu aveam tv in camera)

Eu cred ca e un trol si chiar daca nu era, problema expusa nu e una care sa il fi pus in vreun pericol sau ceva.

Nici medicala nu e.

Lighten up people, nu e ca si cum a venit spunand ca are fimoza sau altceva si a ras lumea de el.


Aaa si inca ceva, parintii sa vorbeasca ei cu odraslele despre treburile asta daca e sa o luam asa.

Atunci nu vor mai ajunge vite incaltate, la 19-20 de ani, care cred ca nu pot ramane daca ala termina afara sau care intreaba daca pot ramane insarcinate cand fac anal.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

masturbarea e cel mai utilizat shortcut pentru a reduce stresul la anumiti copii. Unii au devenit atat de dependenti incat nu se mai pot abtine nici in clasa, si la varsta frageda. Nu e sfarsitul lumii sa te masturbezi dar cred ca trebuie sa spunem clar: nu oriunde, nu oricum si de cate ori iti taie capul! Exista alternative? Yes.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am scris c-o am de 3 cm. Ce naiba se-ntampla cu forumul asta, unde-s hienele? Se duce Roportalu' de rapa.

Eu stiu ca nu o ai de 3cm, așa ca ia-ți adio de la hiene

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vladislav, nu mai astepta, du-te la endocrinologie (verifica medical) este posibil  tratament de specialitate. Daca nu ai curaj sa vorbesti singur cu medicul, mai ia pe cineva din familia ta sau dintre prieteni :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa se confeseze doctorului? are 13 ani, sa se confeseze ma-sii sau lu tac-su. sau asistentei de la scoala, ca la 13 ani nu te duci singur la medic.


baiatule, ai o viata intreaga sa 'dai p-afara', mai asteapta putin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×