Sari la conținut
Forum Roportal
Apocalipse

Game of thrones/Urzeala tronurilor

Postări Recomandate

Blues, daca le poti intelege vizionand in engleza, le poti vedea pe net, moca. 

 

Daca urmatorul sezon e bazat pe ultima carte, atunci o sa incep si eu din nou sa ma uit ca de la ultima nuvela nu mai stiu ce se intampla. Nu am citit-o.  :dance4:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

10 euro pe an ? E faina oferta. La noi costa abonamentul de TV de te rupe in doua si asta din cauza ca ciufutii ce fac....fac pachete de canale si iti baga intr-un pachet mai ieftin doar unul sau doua canale faine din alea pe care le vrea toata lumea (Discovery, HBO, A&E, Showcase, canale de sport, filme, etc) iar restul pachetului e plin de bullshit. Asadar multi se aboneaza la pachete premium care sunt mai scumpe, ca sa aiba toate canalele pe care le vor cu adevarat. 

 

Cel mai eftin pachet e de vreo 28 de euro pe luna (40 $) iar cel mai scump de 87 de euro pe luna (118 $)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A inceput ieri. Aseara ma uit sa verific on line pe site-urile mele de streaming daca au incarcat primul episod dupa difuzare si aflu ca au fost contrabandate si incarcate 4 episoade care provin din copii trimise presei. Am avut Game of Thrones fiesta aseara. 4 episoade bitchezzz..... :dance3:

 

Urmarind epidoadele am realizat ca materialul din ele nu este din ultima nuvela publicata (A Dance with Dragons) pe care nu am citit-o inca ci pe carti citite deja. De data asta ma uit insa, chiar daca stiu ce se intampla dinainte. 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma obosesc sa le descarc. Le vizionez direct prin streaming. Dar sa stii ca mi-am cam dat cu stangu in dreptu acum ca le-am vazut pe toate patru. Trebuie sa astept o luna pana sa continui vizionarea cu episodul 5 si mai departe. Cu siguranta ca HBO si-au constientizat greseala si nu vor mai da presei celelalte 6 episoade. Asadar pana la sfarsitul lunii sug dejtu...:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×