Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

m-am hotarit sa-mi schimb masina.

Postări Recomandate

Sincer nu am incredere in masini din asia(mai ales daca vin din coreea). Dar asta e..o masina europeana la aceeasi clasa costa aproape dublu ca una coreeana. Oricum Victore felicitari pt masina noua. Si eu imi iau una dar franceza(e mon amour). Chiar, cat ai dat pe ea?

 

ferrari-daca tot santem iubitori de masini.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in fond este o masina italiana si italienii sint experti in pizza nu in masini...una nou-nouta stiu ca s-a aprins...a luat foc in mers...a, si mai etse si scumpa...normal...

 

 

Incerci/test drive un Maserati si-l compari !!! la alte automobile, daca tot esti la market.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer nu am incredere in masini din asia(mai ales daca vin din coreea). Dar asta e..o masina europeana la aceeasi clasa costa aproape dublu ca una coreeana. Oricum Victore felicitari pt masina noua. Si eu imi iau una dar franceza(e mon amour). Chiar, cat ai dat pe ea?

 

ferrari-daca tot santem iubitori de masini.

Prietene eu as prefera o coreeana in locul frantuzoaicei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe bune?! Eu nu. Raman la parerea ca tot francezii stiu sa "taie" o caroserie.

Masina nu inseamna doar caroserie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand mi-am luat carnetul.. acum ceva timp a fost vremea sa ne schimbam si noi in familie masina. mai intai ne gandeam la ceva gen Peugeot (imi placea mie :huh: ) dar pana la urma am optat pt o Dacie Super Nova pt ca are cele mai multe avantaje:

- asigurarea e mai ieftina ca la masinile straine

- piesele de schimb sunt ieftine

- piesele de schimb sa gasesc pe toate drumurile (daca ti se strica ceva in nu stiu ce localitate de pe la noi pierduta de lume nu trebuie sa te sperii pt ca intotdeauna vei gasi o persoana care sa aiba prin garaj piesa de Dacie pe care tu o cauti)

- consumul e acceptabil.. ultima oara cand am calculat consuma 7 in oras si 5.5 - 6 in oras (benzina fara plumb)

- apropos de benzina.. .. economisesti cateva mii de lei la litru cu benzina fara plumb

 

Daca ar fi sa aleg acum... asi alege Logan.. ca e noua :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×