Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu ii place sexul mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca abia DUPA nu ii placea. :lol:

Ca la bulimici.

 

 

Glumisem. Esti o femeie destul de aratoasa, asa ca nu constituie o problema majora pentru tine in a excita un barbat.

Chestia cu "dupa" ar fi trebuit sa-ti dea de gandit.

 

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E foarte posibil ca anumite pozitii sa-i displaca. Ai discutat cu el acest aspect ?

Nu, uite ca asta nu am discutat. Dar ceea ce stiu cu siguranta este ca ma considera vulgara si m-a rugat sa nu mai fac anumite..."gesturi". :D

 

Ah, si cica sa imi gasesc un animal cu care sa mi-o trag, ca el nu vrea sa fie un animal.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ah, si cica sa imi gasesc un animal cu care sa mi-o trag, ca el nu vrea sa fie un animal.

 

 

Asta e parerea lui despre tine? Ca esti un animal? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma considera vulgara si m-a rugat sa nu mai fac anumite..."gesturi". :D

 

Depinde si la ce gesturi se refera. Poate sunt unele care-l fac sa se simta mai putin confortabil. De obicei asa ceva auzi mai mult de la femei, dar se vede ca si unii barbati au felurite tabuuri.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e parerea lui despre tine? Ca esti un animal? ;)

Neah, cred c-a zis-o doar asa, sa-mi mai taie din "elan". Dar cu mine nu merge!

 

Depinde si la ce gesturi se refera. Poate sunt unele care-l fac sa se simta mai putin confortabil. De obicei asa ceva auzi mai mult de la femei, dar se vede ca si unii barbati au felurite tabuuri.

Pai chiar mi-a zis ca nu se simte bine cand le fac. Si m-a rugat frumos sa incetez. Asa ca...m-am conformat.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×