Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu ii place sexul mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:rot:

Aici chiar ca am ras. Da' banuiam ca topicul asta o sa ajunga caterinca. Continuati, ca imi place.

 

Nu a fost intentie de caterinca, scuze daca asa a sunat... A fost doar o postare careia am vrut sa-i adaug o doza de umor, deoarece cred ca e mai bine ca oamenii sa aiba fruntile descretite ori de cate ori se iveste ocazia, decat sa fie tristi sau incrancenati (nu ma refer la tine personal, vorbesc doar in sensul general).

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost intentie de caterinca, scuze daca asa a sunat... A fost doar o postare careia am vrut sa-i adaug o doza de umor, deoarece cred ca e mai bine ca oamenii sa aiba fruntile descretite ori de cate ori se iveste ocazia, decat sa fie tristi sau incrancenati (nu ma refer la tine personal, vorbesc doar in sensul general).

Ooo, dar nu e nicio suparare! Chiar imi place genul asta de afirmatii. Dac-ai observat, nici eu nu ma iau foarte in serios. :yes:

Editat de January
  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Povestea sta cam asa: intotdeauna am avut un libido crescut, insa am perioade in care, din varii motive, imi inhib dorinta de a face sex. De cateva saptamani, libidoul meu este foarte crescut, vreau sex tot timpul, ma gandesc aproape tot timpul la sex si am orgasme dupa orgasme (bine, asa sunt si in mod obisnuit, ma excit rapid si am multe orgasme). De mentionat este ca nu caut neaparat orgasmul, ci insasi ideea de a face sex ma innebuneste si nu ma mai pot opri. Problema este ca prietenul meu nu mai are chef. Mi-a si zis-o: "Ai devenit sexaholic". Ma bulverseaza afirmatia lui, eu nu consider apetitul meu o problema atat de mare si, mai mult de atat, ma face sa cred ca lui nu ii mai place sa faca sex cu mine. A zis ca pur si simplu nu rezista, ca el nu este un animal si ca vrea "sa si-o traga ca o fiinta inteligenta, adica cu masura". I-am replicat ca nu exista asa ceva, ca "trasul" in sine este pur animalic si ca, daca tot suntem animale, hai sa profitam: "You and me baby ain't nothing but mammals/So let's do it like they do on the Discovery Channel". Voi ce credeti?

n-am mai auzit asa ceva.... un barbat sa nu vrea sex! eu vroiam zilnic si nu deranja pe nimeni!:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-am mai auzit asa ceva....

 

Tot ce-i prea mult poate duce in timp la epuizare. Totusi cu antrenament asiduu se poate ajunge la performanta.

 

eu vroiam zilnic si nu deranja pe nimeni!:D

 

Erai singur/a? (glumesc :o: ).

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rotflmao.gif

January, poate accepta o relatie deschisa.

Nu vreau eu asta. Si nu pentru ca as fi geloasa, ci pentru ca m-as simti de tot cacatul. Stiu, sexul n-are a face cu sentimentele, dar totusi m-as simti eu aiurea.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am facut sex in cimitir. Eu am avut 2 orgasme, el unul. Mi-a placut mult experienta, felul in care s-a jucat cu mine (la un moment dat m-a facut sa cred ca cineva ne priveste, dar nu m-am speriat, m-a starnit). Cred ca pana la urma o sa ma obisnuiesc si cu mai putin sex. Nu are rost sa ne despartim, e totul mult prea frumos.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un loc atat de linistit...e ca un parc. In cimitir prefer si sa-nvat. Dunno, mi se pare frumos, mai ales cavourile si mormintele alea vechi. Plus ca era o fantezie ce trebuia indeplinita. Ah, si a fost super incitant, oricand putea trece cineva sa ne vada.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×