Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu ii place sexul mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De exemplu un sex in 3, mi-ar fi scarba de mine dupa.

Nu era absolut obligatoriu sa exemplifici.

De unde stii tu cum te-ai simti dupa ce ai fi facut ceea ce nu ai de gand sa faci?

Sexul este echivalentul placerii, nu facem ca sa fim in randul lumii sau la impuse. Ca daca te constrange cineva sa faci ceva anume, se numeste viol sau macar abuz.

 

Cam asta era mentalitatea referitor la sexul oral, doamnele se simteau murdare.

Am folosit timpul trecut - acum toate sunt experte in inghitit.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

De unde stii tu cum te-ai simti dupa ce ai fi facut ceea ce nu ai de gand sa faci?

Sexul este echivalentul placerii, nu facem ca sa fim in randul lumii sau la impuse. Ca daca te constrange cineva sa faci ceva anume, se numeste viol sau macar abuz.

 

 

Stiu pentru ca ma cunosc. Nimic mai simplu!

Pai asta ziceam si eu, daca as face-o doar de "dargul" lui, fara sa-mi doresc si eu asta sau sa-mi placa, m-as simti murdara.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce spui.

 

Stiu pentru ca ma cunosc. Nimic mai simplu!

Pai asta ziceam si eu, daca as face-o doar de "dargul" lui, fara sa-mi doresc si eu asta sau sa-mi placa, m-as simti murdara.

Explicatia ta nu e simpla, e simplista.

Ce incercam eu sa spun este ca nu trebuie sa explici. E de ajuns sa (iti) spui ca nu e ceva care te atrage.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am folosit timpul trecut - acum toate sunt experte in inghitit.

Esti sigur ca toate sau toate la care ai contribuit tu cu iaurt ? :lol:

 

Mai sunt si care nu inghit si lo and behold, din cauza ca este scarbos pentru unele femei, nu ca sa se dea ele pudice. La fel si cu sexul in 3. Eu stiu ca e trendy, considerat cool si emancipat de catre unii oameni, dar ca sa poti face asta trebuie sa ai o anumita deschidere mentala. Nu se rezuma doar la partea fizica, in special pentru femei.

Spune-i unei femei care nu este deschisa spre asa ceva sa-si imparta sotul sau iubitul dpdv sexual cu alta si sa mai si asiste la actul lor, sa vedem cata placere si-ar putea inchipui ea in acel moment, much less do it. rolleyes.gif

Sex in 3 sau mai multi e placut pentru cine nu are vreo problema sa vada persoana iubita cu altcineva in posturi intime sau pentru cei care nu sunt implicati sentimental cu cineva. Atunci intradevar este doar sex si nimic mai mult.

Pentru restul insa, e de neconceput, inclusiv pentru mine. Ar fi un cosmar, nu o placere.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fi si asta o forma de vampirizare, dar sexuala, si aici usturoiul n-ajuta la nimic, doar țărușul... :lol2:

:rot:

Aici chiar ca am ras. Da' banuiam ca topicul asta o sa ajunga caterinca. Continuati, ca imi place.

 

crezi ca urmatorul va face fata?

NU vreau sa existe un "urmatorul", il iubesc si n-am de gand sa renunt la el doar pentru ca sunt eu nesatula.

  • Like 1
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si esti sigura ca nu o sa cauti in alta parte?

Ma gandesc, ca daca simti nevoia si azi nu mai vrea sau nu mai poate el, maine la fel si tot asa, la un mom dat, parca iti vine sa-ti bagi picioru' si sa cauti prin alte parti(nu neaparat ca termini relatia)

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La inceput faceam sex ore intregi si chiar parea sa-i placa. Iar acum imi spune ca nu i-a placut nici atunci, ca dupa ce terminam ii era scarba de el insusi.

 

 

 

Deci, facea sex desi nu-i placea? Si cum naiba i se scula "nivelul politic"? Trebuia sa fie excitat intr-un fel, la ce se gandea, la campionatul mondial de fotbal? :D

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si esti sigura ca nu o sa cauti in alta parte?

Ma gandesc, ca daca simti nevoia si azi nu mai vrea sau nu mai poate el, maine la fel si tot asa, la un mom dat, parca iti vine sa-ti bagi picioru' si sa cauti prin alte parti(nu neaparat ca termini relatia)

Da, ma pot controla. De cand sunt cu el, am mai primit oferte si de la altii si le-am refuzat.

 

Deci, facea sex desi nu-i placea? Si cum naiba i se scula "nivelul politic"? Trebuia sa fie excitat intr-un fel, la ce se gandea, la campionatul mondial de fotbal? :D

Cred ca abia DUPA nu ii placea. :lol:

Ca la bulimici.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×