Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu ii place sexul mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Xylia, explica-i ca este ceva temporar pentru ca ma gandesc ca v-ati inteles bine pana acum, cel putin asa imi amintesc din unele postari ale tale, aici pe forum.

Iar referitor la normalitatea pe care iubitul tau atat o anunta, opinia mea strict personala este ca sexul si normalitatea nu sunt tovarasi buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Io o inteleg pe biata "J", ca si nevasta-mea ma enerveaza cu "gata, ajunge...maine avem treaba..." E chiar frustrant sa ramai "pe uscat".

As pune-o (pe nevasta-mea) sa citeasca topicul asta, da' mi-e ca le citeste si pe celelalte, ale mele.pokey.gif.

 

 

Nu te risca :lol:

Cum ziceam, cred ca intr-un cuplu asa trebuie sa fie, unul mai hot decat cealalalt. Vad ca e o regula din ce citesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca si asta e o idee preconceputa :think: Sau poate vremurile astea moderne si stresul i-a cam inmuiat.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un domn pe nume Martin Kafka, care se ocupa cu studiul unor astfel de chestiuni, te-ar intreba: "Mai mult de 7 orgasme pe saptamana ?" Daca ai raspunde afirmativ, te-ar eticheta ca suferind de o sexualitate excesiva. "Hypersexual disorder" este un nou diagnostic propus pentru aparitia celei de-a 5 editii a DSM-ului (manualul de referinta in ceea ce priveste diagnosticul tulburarilor mentale). Daca vrei sa arunci un ochi, AICI.

 

In alta ordine de idei, poate ar fi bine sa fii informata asupra cauzelor hipersexualitatii. Poate fi vorba de un dezechilibru hormonal, afectiuni neurologice, mentale si altele.

Am mult mai mulr de 7 orgasme pe saptamana. Am si 5 orgasme intr-o zi. Am citit. Interesant. Doresc sa aprofundez.

 

Propune-i un sex in 3.

Am mai facut sex in 3, atat cu o femeie si un barbat, cat si cu doi barbati. Numai ca actualul meu nu suporta sa ma "imparta" cu altii.

Editat de January
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si inainte cum era? Sau la inceput.

La inceput faceam sex ore intregi si chiar parea sa-i placa. Iar acum imi spune ca nu i-a placut nici atunci, ca dupa ce terminam ii era scarba de el insusi.

 

Bine, nu ar fi o problema (prea mare), eu nu am de gand sa ma despart de el dintr-un flecustet ca asta, sunt multe alte lucruri pe care le iubesc la el si pe care sunt sigura ca rar le intalnesti in viata.

 

Xylia, explica-i ca este ceva temporar pentru ca ma gandesc ca v-ati inteles bine pana acum, cel putin asa imi amintesc din unele postari ale tale, aici pe forum.

Iar referitor la normalitatea pe care iubitul tau atat o anunta, opinia mea strict personala este ca sexul si normalitatea nu sunt tovarasi buni.

Ne-am inteles chiar foarte bine.

Editat de January
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mult mai mulr de 7 orgasme pe saptamana. Am si 5 orgasme intr-o zi. Am citit. Interesant. Doresc sa aprofundez.

 

 

A, deci la tine se aflau toate orgasmele. Intotdeauna mi-am dorit sa aflu unde se ascund. Stiam eu ca orgasmul feminin exista, si chiar in mai multe exemplare. :beach:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am inteles chiar foarte bine.

Asta a fost atunci, acum next, ca esti tanara, mai incolo e mai greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×