Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu ii place sexul mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O fi si asta o forma de vampirizare, dar sexuala, si aici usturoiul n-ajuta la nimic, doar țărușul... :lol2:

Din pacate masculii umani nu au os penian... asa ca trebuie schimbati mai des :yes:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate masculii umani nu au os penian... asa ca trebuie schimbati mai des :yes:

 

Sau gasit unul cu priapism :o: (evident, lasand la o parte celelalte aspecte legate de afectiune).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau gasit unul cu priapism :o: (evident, lasand la o parte celelalte aspecte legate de afectiune).

Afectiune ?... Adica boala, ceva ? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Afectiune ?... Adica boala, ceva ? :think:

 

Da, boala in care țărușul nu se mai duce niciodata la culcare, sufera de insomnie, vesnic pregatit de treaba :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La inceput faceam sex ore intregi si chiar parea sa-i placa. Iar acum imi spune ca nu i-a placut nici atunci, ca dupa ce terminam ii era scarba de el insusi.

 

Interesant, nu uita asta. Mi-a mai povestit un barbat acest lucru, sotul meu legat de o fosta prietena.

Deci e clar ca pentru el e prea mult ce-i ceri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine pe vremea aia eram doar iubiti :) Insa noi mereu am fost cinstiti unul cu altul la aceste aspecte.

 

January si eu as simti la fel daca sotul meu ar insista cu fel si fel de fantezii care nu sunt pentru mine. De exemplu un sex in 3, mi-ar fi scarba de mine dupa.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×