Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu ii place sexul mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vin rosu ca sa dezlege... limba? Ca altceva ma indoiesc :roll:

Nu te-ndoi, ca te rupi ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, haide, chiar asa lipsit de simtul umorului esti?! Era doar o gluma bazata pe un adevar general.

 

Apropo, am zis ceva care te-a... ranit? Scuze!!! :sorry:

 

Ranit? :imao:

 

Simtului umorului a inceput sa-mi oboseasca in aceasta acerba competitie feminino-masculina. Am inceput sa ma plictisesc cand vad ca toate discutiile se transforma in arhi-cunoscutele intepaturi intre "noi, barbatii" si "voi, femeile". Ma gandeam ca diversitatea in discutii face bine.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, dar trebuia specificat, mai multe ele sau mai multi ei... asta face toata diferenta.

 

Daca-i vorba de ea, atunci mai multi ei, daca-i vorba de un el, atunci mai multe ele. In functie de gradul de mancarime al ei sau al unui el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ranit? :imao:

 

Simtului umorului a inceput sa-mi oboseasca in aceasta acerba competitie feminino-masculina. Am inceput sa ma plictisesc cand vad ca toate discutiile se transforma in arhi-cunoscutele intepaturi intre "noi, barbatii" si "voi, femeile". Ma gandeam ca diversitatea in discutii face bine.

Pai na, acuma eu ce sa zic. Mie-mi place sa le zic tachinari. Si sincer, nu tachinez ce nu mi-e simpatic. Dar daca tu o iei asa... ma dau batuta. Poate asa iti dai seama ca e doar impresia ta. Cel putin in ceea ce ma priveste.

N-am nimic cu barbatii, tot oameni sunt si ei. Pot sa glumesc la fel si pe seama femeilor, no problem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca nu suntem doar o prelungire inutila a penisului :lol2:

Doamne fereste! :roll:

 

Era sa mai zic ceva, dar ma abtin ca iar zice lumea ca intep :D

Editat de LikeThisPoppy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu tot ce zboara se mananca, nu tot ce se spune e adevarat ;)

Ai umblat tu cu cine nu trebuie :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×