Sari la conținut
Forum Roportal
Dana_md88

un sfat...va rog din suflet............

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, tot eu, ar am deschis pt ca nu mai ma cu cine vorbi, shi chiar am nevoie de indrumare :(

Pai si nu puteai sa reiei discutia dincolo ? Moderatorul oricum va uni topicurile cand va observa asa ca te-ai ostenit degeaba sa deschizi altul. Si vorba lu Taifunu, doar suntem aceiasi oameni care au scris si dincolo. doh.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai scras cu i din i nu cu i din a..so...doar cei in jur de 40 scriu asa...cei care nu s-au adaptat..esti un fals... :roll: daca gresesc nu-mi cer scuze pentru ca sunt sigura ca nu...

 

in RM toti scrim cu i din i nu din a, asa ca nu mai fi mereu atit de increzut....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, tot eu, ar am deschis pt ca nu mai ma cu cine vorbi, shi chiar am nevoie de indrumare :(

 

22 calendaristic, dar real nu ai mai mult de 8-9 ani. Ar fi indicat sa cresti mare intr-un timp scurt. Existenta unui copil e ingrozitoare, mai ales cand vine in contact cu situatiile vietii de adult. Indragostirea, abandonul, etc. sunt greu de suportat atunci cand esti imatur. Un copil iubeste posesiv, pentru el, un adult iubeste un alt adult pentru el, pentru celalalt. Asta e iubirea sanatoasa. Daca iubesti asa, nu suferi.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in RM toti scrim cu i din i nu din a, asa ca nu mai fi mereu atit de increzut....

daca populatia romaniei se rezuma la tine intradevar ai dreptate dar din nou sunt sigura ca iar am dreptate cand afirm ca majoritatea celor pana in 28 de ani scriu cu i din a...chiar si cei in varsta s-au adaptat.... :roll:

 

 

nu sunt increzut,,inca dar as putea sa ma transform

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×