Sari la conținut
Forum Roportal
Thejerk

Complicatii dupa 5 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi place cum pui problema :good:

Personal mi-e sila de nu mai pot de asemenea personaje "sarmane" care toata viata lor nu fac decat sa se hraneasca cu energia naivilor.Sunt paraziti emotionali, toata lumea trebuie sa le stea la picioare pentru ca sunt ele mici si instabile :cry: Daca ii spui aia sau aia, nu o iubesti, pentru ca o deprimi. :cry: Ea e sensibila, mai, ce stim noi.

 

Ai uitat sa mentionezi ca saracuta sufera.In bratele a 2 barbati.3, 4, 5... depinde cat de mare e suferinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai uitat sa mentionezi ca saracuta sufera.In bratele a 2 barbati.3, 4, 5... depinde cat de mare e suferinta.

 

Pai se poate suferi si altfel ? :jester: :crazy:

E normal, data fiind "sensibilitatea" ei

Editat de haydn91
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdaa....nu stiu...daca vin sa va spun eu ca persoana pe care o iubiti este o c...a / un c...r ce ati zice ?

 

Da, ii dam in cap cu realitatea.

Voi cititi cu atentie ? El nu vrea decat sa o aduca inapoi. Vorbiti degeaba !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

realitatea cui?..fernanduta....hai fato la culcare, tragem un somn buna pana mai capata micutii experienta dar nu din carti... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ii dam in cap cu realitatea.

 

Ehe...de-ar fi asa usor, dar nu e.El e deja legat de ea prin culpabilitate.Se invinovateste singur pentru depresia ei ! Deci, eu sanse nu vad.Poate doar realitatea sa-l loveasca atat de tare pana se trezeste si se satura sa sufere pentru nimic...

 

mdaa....nu stiu...daca vin sa va spun eu ca persoana pe care o iubiti este o c...a / un c...r ce ati zice ?

 

 

As zice ca de-aia nu iubesc eu pe nimeni :crazy: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdaa....nu stiu...daca vin sa va spun eu ca persoana pe care o iubiti este o c...a / un c...r ce ati zice ?

 

Fii serioasa!

Daca tu iti vezi iubitul cu una de mana si eu iti zic ce ai spus tu mai sus probabil o iei pe aratura si zici ca defapt nu era el sau ca inca te iubeste.Face the reality! E evident :).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×