Sari la conținut
Forum Roportal
Thejerk

Complicatii dupa 5 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am revenit, am vrut in mai multe seri sa scriu cate ceva, dar nu am mai putut. Ce sa spun de individa, a fost frumos, relatia evolua intr-un mod firesc, saptamana trecuta am ajuns la mine acasa. Bun.

La mine acasa dupa vreo 10 minute de giugiuleala, se ridica si imi spune ca trebuie sa discutam ceva important. " Ar fi mai bine sa ramanem prieteni ". Eu radeam in hohote si pentru vreo 10 minute nu am putut s-o iau in serios, absolut orice s-a intamplat pana la punctul asta indica exact opusul a ceea ce mi-a spus. Mi-ai spus ca ti-e dor de mine, ca abia astepti sa ma vezi, ca te simti bine cu mine, la care raspunsul ei a fost " mi-e dor de tine ca de un prieten " :rot: Cum frate, vii la mine in casa, in camera mea, sa-mi spui asa ceva ?!! In fine, au urmat multe replici penibile si am concluzionat ca a fost o pierdere de timp.

Eu nu tin deloc la chestiile astea cu "ramanem prieteni", asa ca i-am spus politicos sa nu se supere, dar asa ramane situatia. Eu mereu am fost cel patit in situatiile de genul si nu e deloc placut, ba chiar mi se pare ca ar trebui sa fiu masochist sa pastrez legatura cu o persoana cu care-mi doresc ceva imposibil. S-a suparat in ultimul hal.Am dus-o frumos acasa si aia a fost. " Nu ramanem prieteni ? " Nu. " Bine nu te mai caut ".

Ma cauta fata pe net spre seara, "cum te simti ? ". Ce sa zic, grozav ma simt! Am discutat ceva si te-as ruga sa respecti ceea ce am convenit. E urat fata de mine,esti egoista.

A 2a zi de dimineata primesc mesaj cu " La multi ani "(de Mihail si Gavril). Ce sa zic, multumesc,dar din nou, te rog sa nu ma mai cauti. Bun, incheiata povestea asta.

 

 

Urmatoarea fata, sa-i zicem E. Am invitat-o pe E in oras, din nou ne-am inteles de minune. Mi-a placut de ea deja din cateva discutii purtate la telefon/pe net. Ce sa spun, cand ne-am intalnit, am primit si un bonus de mama-mama. Fata educata, isteata, arata TRAZNET. :oh Pe deasupra, concluzia mea dupa toata intalnirea si dupa ce am lasat-o acasa(si asta tot la o vila gigantica sta, dar in oras) e ca e plina de bani si nu are deloc fite de cafenele deosebite,etc. Ne-am simtit amandoi bine si urmeaza sa ne mai vedem. Ce sa mai, Jackpot, femeia perfecta. Si cu E am fost sincer si i-am povestit despre anterioara si incidentul cu ea(mai bine sa afle acum si de la mine),cu riscul de a o pierde, dar a ales sa ne mai vedem. Chiar suprinzator, ce sa spun ^_^

 

Buba e ca acum ma cauta prietenele anterioarei sa-mi spuna ca " vai ii e dor de tine si nu ca de un prieten" , " mai caut-o decat o data vrea o relatie cu tine ". S-a sucit roscata si ma vrea inapoi, dar nu ma cauta ea, ca " ii e frica sa te caute ". Fleoshc-fleoshc. Pacat, ca era frumos si cu ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×