Sari la conținut
Forum Roportal
Thejerk

Complicatii dupa 5 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iar m-a apucat, iar nu gandesc limpede, iar mi-e rau si am palpitatii. N-am dormit o noapte intreaga. Back to square one.

 

Daca problemele incep sa iti afecteze sanatatea, nu ar strica sa vizitezi un medic.

Editat de Nu_vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri chiar ma simteam bine si ma linistisem(chiar si singur acasa),vedeam lucrurile altfel si ma simteam mai puternic, dar noaptea a fost un calvar. Ma uit la filme, ma plimb, citesc. Lucrurile astea imi distrag atentia pt maxim 15 min, apoi revin la aceeasi stare. Sa sune odata telefonul ala...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu unde ii e inima, iar pe ala nu il iubeste. A fost un om pus la momentul potrivit, care a profitat de slabiciunea ei. Sub mantia "prietenului care te ajuta in perioade dificile" a stiut ce sa faca. Putoiul mi-a dat si mesaj acum 2 zile " Salut. Omule scuza-mi impertinenta, dar ce asteptari ai de la o eventuala intalnire cu ea ? ". Barbat in toata regula, prima oara cand are curajul sa vorbeasca cu mine ceva e intr-un sms.

 

Va urma intalnirea noastra.

 

1. Nu iti dai seama ce important e sa fii omul potrivit la momentul potrivit.

2. Daca erai in locul lui, si tu erai "mantia". Pana la urma nu ii putzoi, daca s-a mutat cu ea si tu nu esti cu ea. REZULTATUL ESTE TOT CE CONTEAZA.

3. Eu totusi iti doresc mult succes.

 

5 ani, mari iubiri se sterg ele.....stiu ce vorbesc

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

5 ani, mari iubiri se sterg ele...

 

Urmeaza altele... Nu uiti, dar cu timpul nu te mai afecteaza asa tare. Traume pot ramane insa, zeci de ani, dupa caz. Depinde ce si cum a fost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

totusi de ce naiba nu ai avut nimic de vorbit cu ea 2 luni, doar mesaje.

ce te asteptai sa inteleaga din atitudinea ta ?

 

oricine ar fi inteles ca te-ai saturat ,dar nu stii cum s-o termini.

 

Am inteles, dar " taking for granted " este exact ceea ce am facut cu ea si am facut-o sa sufere, prin pauza aia. Asta e clara. Nu ma invinovatesc degeaba, stiu cat de urat m-am purtat. Am vazut stabilitatea aia si am zis ca nu se poate intampla nimic. Egoism teribil, dar fara sa-mi dau seama.

 

Naeema,asta ma intreb si eu. Bine, mai putin cu partea cu maritisul, a recunoscut ca a scris msg ala ca sa se linisteasca babuinul

 

hai, ca ti-ai dat seama, dar era fain, te simteai puternic.

 

Altceva nu ti-ai dat seama. Nu ai realizat ca ea te poate lasa balta, fara preaviz.

Editat de YasmiSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat acum, imediat dupa ce a scapat de la admitere. Mi-a vorbit atat de frumos la telefon... i-am spus ca stiu ca va fi bine si o sa intre, ca niciodata nu m-am inselat in privinta asta, a ras...in fine... m-a apucat un plans teribil dupa ce am terminat conversatia, m-a emotionat teribil

Editat de Thejerk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat acum, imediat dupa ce a scapat de la admitere. Mi-a vorbit atat de frumos la telefon... i-am spus ca stiu ca va fi bine si o sa intre, ca niciodata nu m-am inselat in privinta asta, a ras...in fine... m-a apucat un plans teribil dupa ce am terminat conversatia, m-a emotionat teribil

 

Ma bucur pentru tine...e asa romantic...

 

Ce a fost de spus s-a spus, iti urez succes in dragoste :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×