Sari la conținut
Forum Roportal
Thejerk

Complicatii dupa 5 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu tip.:) Tocmai, ca el nu a gresit cu nimic.Ea a luat o decizie prea drastica.E foarte instabila.Si de unde stii ca el mizeaza pe slabiciunile ei ? Eu cred ca ea mizeaza pe slabiciunile lui :lol: Uite ca se invinovateste pentru depresia ei ! Asta nu o vad cu ochi buni.

 

 

 

O data

 

 

 

Corect.Un om care vede problema.

da, dar omul ala nu o iubeste :crazy:

 

 

daca ai iubit stii..inveti, gresesti , inveti...iubesti, greseste , inveti apoi...inveti, iubesti...posibil sa gresesti iar :doh:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In momentul asta el deja a ales calea.

 

Sincer cred ca o stia de la inceput...Dar e viata lui...

 

da, dar omul ala nu o iubeste :crazy:

 

 

Am vrut sa nu fiu asa transant.Nici ea nu-l iubeste pe el, oricum...

 

De-acord ca iubesti si gresesti.Problema apare cand faci aceeasi greseala mereu.

 

Daca o intreb de ce s-a culcat cu el sunt sanse mari sa nu mai vorbim deloc, din nou

 

Atunci nu te iubeste.Esti dispus sa accepti asta daca o ierti ? Ca poate face ce vrea fara sa-ti dea socoteala?

 

NU ACCEPTA SA-TI FURI SINGUR CACIULA ! Nu se merita.Mai sunt femei ...

 

Te autodistrugi singur daca faci asta....din depresie si vina nu e cale de scapare...iti vei manca sufletul cu ea...si asa ti l-a mancat..

Editat de haydn91

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dispus sa trec peste tot ce tine de celalalt. A cautat afectiunea cuiva, cand a mea nu era...a gasit. L-a dresat pe baiat, pot sa spun asa. Orice chestie nasoala la mine ii confesa lui, iar el prin magie nu a avut nicio trasatura de genul. Cand a fost vorba sa ajut o prietena care sufera, nu m-as fi gandit in veci sa ma bag in ecuatie.

 

Strutella, vreau sa stiu cum sa procedez cu ea, ca sa nu o indepartez mai mult, la intalnirea ce urmeaza s-o avem. Ca daca ar fi sa-mi ascult instinctele in totalitate...as lega-o si nu i-as mai da drumul nicaieri...

Editat de Thejerk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te autodistrugi singur daca faci asta....din depresie si vina nu e cale de scapare...iti vei manca sufletul cu ea...si asa ti l-a mancat..

 

Corect! Asta spun si eu. Deja e rau! Trebuie sa isi redirectioneze, daca nu sentimentele catre altcineva, macar energia catre alte activitati.

 

 

Strutella, vreau sa stiu cum sa procedez cu ea, ca sa nu o indepartez mai mult, la intalnirea ce urmeaza s-o avem. Ca daca ar fi sa-mi ascult instinctele in totalitate...as lega-o si nu i-as mai da drumul nicaieri...

 

Ce ti-am spus eu ca nu poti castiga pe cineva fara voia lui! Si tu exact asta vrei. Nu merge asa, domnisor!

 

Si inca ceva, cu cat te agati mai tare, va fugi mai repede de tine!

Editat de Nu_vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de vina pentru instabilitatea asta, am fost rau cu ea fara sa realizez.

Nu eşti tu de vină pentru instabilitatea ei. O persoană cu demnitate se poate simţi jignită, dar nu te-ar determina să te consideri de vină pentru instabilitatea ei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Energia mea deja e in alte parti, de astazi...

 

Eu sunt de vina. 2 luni nu ne-am vorbit aproape deloc, nu am vrut s-o vad. Am trecut printr-o faza nasoala a vietii, am meditat si am aflat ce imi doream sa fac, ce job sa-mi gasesc si ce sa fac cu ea. Am fost orgoliosi amandoi si ne dadeam sms-uri o data la 2-3 zile si ne intepam unul pe celalalt. Din cand in cand ne spuneam ca ne e dor unul de celalalt. Pana acum o saptamana imi spunea ca ii e dor de mine

 

Vreau sa va spun ca apreciez din tot sufletul raspunsurile voastre,nu-mi aratati rautate si sunteti empatici. Va multumesc din inima.

Editat de Thejerk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×