Sari la conținut
Forum Roportal
Jungle k

Rom

Postări Recomandate

eu nu i-am vazut pe toti dar din ce-am vazut fata cu dansul oriental mi s-a parut deosebita

 

eu nu i-am vazut pe toti dar din ce-am vazut fata cu dansul oriental mi s-a parut deosebita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-au placut mult Valentin Luca si Dinu Valentin(cel care a cantat You Are Not Alone).Pe cel din urma l-am si votat,atat de mult mi-a placut!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oamenii au votat cu inima!Bravo, Adrian, bravo tuturor!Foarte mult talent, dar inainte de toate, foarte multa pasiune pentru ceea ce fac am vazut la concurentii de la "Romanii au talent". :clap:

 

Bravo, bravo, bravo! :hi:

Editat de Ana 1996
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-au placut mult Valentin Luca si Dinu Valentin(cel care a cantat You Are Not Alone).Pe cel din urma l-am si votat,atat de mult mi-a placut!!!

Si mie tot cei doi mi-au placut mai mult. Chiar i-am votat pe amandoi, de pe telefoane diferite. :lol:

Oricum, imi place foarte mult mesajul pe care l-a transmis castigatorul. Ma uitam acum pe site si, ca de obicei, jumatate din cei care comenteaza arunca cu noroi in el. Degeaba! Chiar daca hip-hop-ul nu este cel mai spectaculos gen muzical ( pentru mine), copilul asta a transmis prin muzica lui un mesaj extraordinar. Asta a facut sa merite voturile pe care le-a primit.

Bravo lui!

Editat de Egeria
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie tot cei doi mi-au placut mai mult. Chiar i-am votat pe amandoi, de pe telefoane diferite. :lol:

Oricum, imi place foarte mult mesajul pe care l-a transmis castigatorul. Ma uitam acum pe site si, ca de obicei, jumatate din cei care comenteaza arunca cu noroi in el. Degeaba! Chiar daca hip-hop-ul nu este cel mai spectaculos gen muzical ( pentru mine), copilul asta a transmis prin muzica lui un mesaj extraordinar. Asta a facut sa merite voturile pe care le-a primit.

Bravo lui!

Asa este!Baiatul ala chiar a transmis un mesaj important.In vremuri in care copiii isi respecta parintii din ce in ce mai putin, el, printr-un gen muzical agreat mai mult de tineri(mai ales ca mesajul cu parintii era in special pentru ei), a reusit sa ajunga la inimile oamenilor, care, evident, au votat ce i-a impresionat cel mai mult.Pana la urma, a fost unicul care mi-a adus lacrimi in ochi.Iar cand a cantat Dinu Valentin m-au trecut toti fiorii.

 

Adrian Tutu a avut un mare avantaj.Compune extraordinar, versurile le pune pe muzica si le interpreteaza cum rareori am auzit, dar mai ales, transmite tot ceea ce canta si ce simte.Daca e impresionat de ceea ce canta(si este pentru ca am vazut lacrimi in ochii lui), atunci si cei care asculta vor fi.Multi stiu sa compuna, sa cante sau sa transmita...pe rand, dar cred ca ii numar pe degete pe cei care pot sa faca toate lucrurile astea in acelasi timp.Mai mult de atat, el are avantajul ca se poate reinventa oricand datorita versurilor pentru ca mereu vor fi de transmis mesaje importante...pe muzica.

 

Toate felicitarile mele!

 

P.S.Chiar daca hip-hop-ul este un stil mai...rebel, bunicii mele(care-i foarte pretentioasa cu noutatile astea adoptate din afara)i-a placut enorm!

 

:)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sincer nu ma asteptam sa castige el

nu zic ca nu o fi meritat, dar din punctul meu de vedere erau altii mai talentati si mai munciti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sincer nu ma asteptam sa castige el

nu zic ca nu o fi meritat, dar din punctul meu de vedere erau altii mai talentati si mai munciti

Eu o sa spun parerea mea.Fiecare era cel mai bun in domeniul lui:unii la gimnastica,altii la hip-hop, altii la muzica pop, altii la opera si asa mai departe.Prin urmare, datorita faptului ca nu poti compara niste talente poate diametral opuse si iesite din comun, oamenii au votat, asa cum am spus mai sus, ceea ce i-a impresionat cel mai mult...evident, Narcis sau trupa Ballance ar fi meritat si ei; de fapt, cel putin 5 din cei care au fost in finala meritau sa castige, dar regula spune ca unul singur este castigatorul, iar acela a fost Adrian Tutu, iar eu ma bucur pentru el...asa cum m-as fi bucurat si pentru altii. :pardon: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu aveam o preferinta, de aia nu ma bucur prea tare de aceasta decizie ... si desi baiatul are mesaje foarte frumose, ce puteau alege romanii decat hip-hop?! Nu comentez aspectul ca or sa-mi sara in cap. Pentru mine asta nu e muzica :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×