Sari la conținut
Forum Roportal
MisaMoe

Gala Desenatorilor 2010: Categorii

Postări Recomandate

"Apropo,chiar asa rau te-a deranjat comentariul meu? Cum spunea Oty...te simti amenintata de ce spun? Daca erai asa ,,matura'' cum insinuezi puteai sa taaaaci siiiii sa neee laaaaasi in paaaace. xD"

 

Aha! Memorie de aur. Vrei sa-mi spui mie ca a memorat ea cuvintel cu cuvintel comentariul meu :vinsent:)).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Apropo,chiar asa rau te-a deranjat comentariul meu? Cum spunea Oty...te simti amenintata de ce spun? Daca erai asa ,,matura'' cum insinuezi puteai sa taaci siii sa nee laaasi in paaace. xD"

 

Aha! Memorie de aur. Vrei sa-mi spui mie ca a memorat ea cuvintel cu cuvintel comentariul meu :))).

Insinuezi ca si tu acuma lai memorat? :vinsent: Maria Ta,esti asa o ..Memoratoare

~Raluca

Misa nu mai vezi bine? cuvant cu cuvant o zis? eu nu preau vad ~ verifica-ti ochii

Aa da , si roag-o pe mama ta sa te duca sa verifice daca nu ai si ceva probleme cu...cap'soru

~Ady

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@BornThisWay:am facut eu un topic pentru discutii...puteti vorbi despre ce vreti acolo,dar se pare ca lumea prefera spam-urile/offtopic-urile

 

mai bine zis lovely complex adora scandalul, ei nu stiu sa se comporte si nu au 7 ani de acasa asa ca au venit aici sa ii faca misei atmosfera ca sa iasa in evidenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine zis lovely complex adora scandalul, ei nu stiu sa se comporte si nu au 7 ani de acasa asa ca au venit aici sa ii faca misei atmosfera ca sa iasa in evidenta

 

nici misa nici ami nici nimeni nu-i un inger :vinsent:

 

ai urmarit macar lucrurile care s-au intamplat pe site?ma rog nu ma bag...

 

ah sii...ady si ami nu-s singurele persoane care spameaza sau care au ceva cu misa....

Editat de FroOzen*Rose^^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici misa nici ami nici nimeni nu-i un inger :vinsent:

 

ai urmarit macar lucrurile care s-au intamplat pe site?ma rog nu ma bag...

 

ah sii...ady si ami nu-s singurele persoane care spameaza sau care au ceva cu misa....

Nu suntem singurii dar suntem cei cu curaj sa se ia de maria Sa..nu ca altii care o "ADMIRA" sau o "IUBESC" etc etc.Stiti asta bine,am primit sute de felicitari de genul: "IN SFARSIT CINEVA ARE CURAJ SA SE IA DE MISA" si pardon acuma,dar...chiar va doare in cot pe unii daca ma iau de misa sau nu,**Kidotaki**?

~Ady si Raluca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×