Sari la conținut
Forum Roportal
MisaMoe

Gala Desenatorilor 2010: Categorii

Postări Recomandate

doamne...nu s-a nominalizat singura :vinsent:

la comentarii nu avem cum sa nominalizam...uitati-va si voi despre ce e vorba inainte sa spuneti...

o intrebare am si eu...cum stii care a avut cele mai multe voturi/comentarii anul acesta?(ma refer la utilizatori)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu doar am primit mailul cu rezultatele de la Hebe. Data viitoare poate sunteti mai atenti inainte sa dati ,,print screen'' si sa spuneti ,,vai si-amar. '' :vinsent:

 

BornThisWay

■ Nu aveti voie sa va nominalizati desene proprii

 

1.Cine a spus ceva de utilizatori sau comentarii? M-am referit strict la desene.

2. Cand mai doriti sa ma luati prin surpindere,cautati argumente solide ce mi-ar putea demasca ,,disperarea dupa faima'' : )) ,,Majestatea voastra'' se retrage. : ))

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie singura regula incalcata mi se pare cea cu "NU favorizati"...ma rog,parerea mea...

 

Stai linistita,favorizarile nu le iau in calcul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate misa :)

defapt nici nu ar trebui sa ma mai intereseze acest topic , ca oricum nu am nici o nominalizare :vinsent:)

 

dar cand pui toate rezultatele de la toate categoriile , misa?:lol:

ca sunt curios sa vad cine a castigat la fiecare categorie;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai dreptate misa :)

defapt nici nu ar trebui sa ma mai intereseze acest topic , ca oricum nu am nici o nominalizare :vinsent:)

 

dar cand pui toate rezultatele de la toate categoriile , misa?:lol:

ca sunt curios sa vad cine a castigat la fiecare categorie;))

 

 

O sa mai dureze ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Cine a spus ceva de utilizatori sau comentarii? M-am referit strict la desene.

2. Cand mai doriti sa ma luati prin surpindere,cautati argumente solide ce mi-ar putea demasca ,,disperarea dupa faima'' : )) ,,Majestatea voastra'' se retrage. : ))

"Apropo,chiar asa rau te-a deranjat comentariul meu? Cum spunea Oty...te simti amenintata de ce spun? Daca erai asa ,,matura'' cum insinuezi puteai sa taaaaci siiiii sa neee laaaaasi in paaaace. xD"

Iti pare cunoscut? :vinsent:?

Editat de Lovely Complex!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Imi pare? I-ai dat cumva si astuia print screen?:vinsent:) P-E-N-I-B-I-L.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×