Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:think: Practici ai?....:doh:)) deci hai sa recapitulam...cine practica asa ceva....si doar va citez pe voi....faceti in slujba raului....esti tu oare credincios/oasa? a?....Si inca ceva..... Dupa vorbele voastre...ca eu in asa ceva nu cred spre norocul meu si multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat mintea asta lucida sa nu cred in asa ceva...deci sa revin la ceea ce vroiam sa subliniez....deci dupa vorbele voastre puteti sa loviti doar pe cei cari cred in asa ceva....nu si restul....cu alte cuvinte doar pe un mediu propice pentru asa ceva....cum o boala ataca mai usor pe un teren slabit si nu sanatos

 

Ei....uite ca eu prin magia neagra m-am razbunat pe toti cei care mi-au facut rau! :P

Daca sunt credincioasa?....da si nu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:think: Te-am atins cumva ...a?....loooooool cica frustrat...oare cine....sau esti ca baba aia din reclama cu natty....si care primeste si replica ..."Babo, ia mai lasa vrajala"....:doh:)

nu la tine la frustratul ala :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:think:
Nu te cred...am dreptul asta sa spun nu?....:P)))....Ca te ai razbunat?!....lol oare? ....lasa-ma sa ma indoiesc de asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te cred...am dreptul asta sa spun nu?....:think:)))....Ca te ai razbunat?!....lol oare? ....lasa-ma sa ma indoiesc de asta...

 

Pacat ca nu crezi...am fost si eu candva ca tine...iar acum chiar o practic si ma bucur...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pacat ca nu crezi...am fost si eu candva ca tine...iar acum chiar o practic si ma bucur...
:P)) Ce e pacat ? Ca nu cred? .....Uite daca e adevarat ce spui tu atunci oricine care practica magia neagra poate sa influenteze in mod direct soarta unui om...ceea ce eu nu cred...adica vine unul maine si imi spune ca ma face sa fiu bolnav.... asa din senin...uite eu asta nu cred....si stii de ce? Ca zilnic ma rog pentru sanatatea mea...iar daca ar fi adevarat ce spui tu....atunci rugaciunile mele ar fi apa de ploaie cu alte cuvinte Dumnezeul la cara ma rog nu ar fi Dumnezeu...ci altceva....ceva neseminificativ....ireal, si irelevant.:think:.....cu alte cuvinte o minciuna....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:)) Ce e pacat ? Ca nu cred? .....Uite daca e adevarat ce spui tu atunci oricine care practica magia neagra poate sa influenteze in mod direct soarta unui om...ceea ce eu nu cred...adica vine unul maine si imi spune ca ma face sa fiu bolnav.... asa din senin...uite eu asta nu cred....si stii de ce? Ca zilnic ma rog pentru sanatatea mea...iar daca ar fi adevarat ce spui tu....atunci rugaciunile mele ar fi apa de ploaie cu alte cuvinte Dumnezeul la cara ma rog nu ar fi Dumnezeu...ci altceva....ceva neseminificativ....ireal, si irelevant.:P.....cu alte cuvinte o minciuna....

sa nu uiti si mataniile :think:

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Olalaaaaaaaa... normal in secolul 21 vorbim de magie neagra....mai trebuie afirmat ca pamantul e plat rotund si e prima planeta de la soare....si balamucul va asteapta....iauzi....magie neagra....ce chestie.....si vrei sa cred eu asa ceva?! a?

Poate buna mea credea in asta....eu....slabe sanse sa ma convinga lumea:)))

Bravo co nu crezi!

Si iti doresc sa n-ai de a face cu asta niciodata!

 

Ei....uite ca eu prin magia neagra m-am razbunat pe toti cei care mi-au facut rau! :think:

Daca sunt credincioasa?....da si nu...

Te cred ca practici magia neagra si ca ai unle puteri,ca sa zicem asa.

Dar crezi ca ai facut bite ca te-ai razbunat cu ajutorul magiei?Nu mai existau si alte metode,daca tot doreai asa de mult, sa te razbuni?

Mai devreme sau mai tirziu cred ca vei regreta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te cred ca practici magia neagra si ca ai unle puteri,ca sa zicem asa.

Dar crezi ca ai facut bite ca te-ai razbunat cu ajutorul magiei?Nu mai existau si alte metode,daca tot doreai asa de mult, sa te razbuni?

Mai devreme sau mai tirziu cred ca vei regreta!

 

 

 

 

 

 

Pai chiar spunea undeva ca a platit pentru ceea ce a facut. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×