Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Hm...

E bine din cand in cand sa ne indoim de puterile noastre, e bine sa punem la indoiala cateodata propriile convingeri. E bine sa ne dam sansa sa vedem lucrurile si din alte unghiuri, chiar daca devine dureros. Asa ne dam sansa sa vedem daca gresim sau daca suntem pe drumul cel bun.

Si eu am crezut la tine pana am fost arucat in haos! Acum imi pare rau ca am fost increzut si ca nu am ascultat pe altii.

Pe drumul tau tu esti propriul bine sau propriul rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E bine din cand in cand sa ne indoim de puterile noastre, e bine sa punem la indoiala cateodata propriile convingeri. E bine sa ne dam sansa sa vedem lucrurile si din alte unghiuri, chiar daca devine dureros. Asa ne dam sansa sa vedem daca gresim sau daca suntem pe drumul cel bun.

Si eu am crezut la tine pana am fost arucat in haos! Acum imi pare rau ca am fost increzut si ca nu am ascultat pe altii.

Pe drumul tau tu esti propriul bine sau propriul rau.

 

Eu nu ma indoiesc de puterile mele si niciodata nu m-am indoit de ele, de-aia si sunt acum...unde sunt...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si stii taine ?

nu vrei sa ne impartasesti cateva :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si stii taine ?

nu vrei sa ne impartasesti cateva ;)

 

Nu...chestii din-astea nu se spun...fara suparare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu...chestii din-astea nu se spun...fara suparare!

 

 

 

 

Dar pe tine cum te-au invatat altii??(Nu vreau sa aflu aceste taine,doar vreau sa stiu cum ai reusit sa-l convingi pe cel care te-a invatat)

 

crissyorsb,vreu si eu sa stiu , magia poti sa o faci pe loc sau doar acasa sau in alte locuri "speciale"??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te stradui sa ajungi in aceasta zona. Asculta-i pe cei care regreta ca au aplicat aceasta cunoastere. Magia neagra este colaborarea cu fortele raului in diverse scopuri. Magia alba este colaborarea cu divinitatea in scopul binelui. Ritualuri de magie alba sunt si cele savarsite de preoti in numele Domnului - sfintirea, botezul, etc.

Magia alba este salvarea sufletului, purificarea lui de elementele malefice.

Magia neagra este pierzania sufletului prin inchinarea lui demonilor.

 

Wake-up man.

Ce treaba are magia "chiar si alba " cu Dumnezeu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar pe tine cum te-au invatat altii??(Nu vreau sa aflu aceste taine,doar vreau sa stiu cum ai reusit sa-l convingi pe cel care te-a invatat)

 

crissyorsb,vreu si eu sa stiu , magia poti sa o faci pe loc sau doar acasa sau in alte locuri "speciale"??

 

Offffffff am mai zis ca nu m-a invatat nimeni... :crazy:

Cat despre magie...eu o fac acasa...si...pe loc, pur si simplu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Offffffff am mai zis ca nu m-a invatat nimeni... :good:

Cat despre magie...eu o fac acasa...si...pe loc, pur si simplu!

:crazy: adica a venit asa din senin :doh: , nu ai citit o carte ceva ? cum adica ti-ai dorit si gata s-a indeplinit :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: adica a venit asa din senin :doh: , nu ai citit o carte ceva ? cum adica ti-ai dorit si gata s-a indeplinit :o:

 

Nu am citit nici o carte...mi-am dorit candva sa ma razbun pe cineva (merita din plin)...si de atunci am inceput sa fac magie neagra...nu conteaza cum si in ce fel...,,nu ma mai trageti de limba'' dar va repet ptr a nu stiu cata oara ca: nu am citit in nici o carte, nu m-a invatat nimeni, nu mi-a spus nimeni ce sau cum sa fac, nu am vazut nimic nicaieri referitor la asta, etc....am obosit sa tot repet aceleasi lucruri...parca as vb in alta limba... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×