Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

pai si daca nu ai citit si nu te-a indemnat nimeni , de unde stii tu ca e magie neagra ceea ce faci? :doh: . logic nu? :P

 

si magia aia nu trebuie sa includa un ritual ceva ? :think:" parca asa era :o:

 

si inca o data io nu trag de limba si nu vreau nimic personal de la tine , generalizam inca :doh:

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai si daca nu ai citit si nu te-a indemnat nimeni , de unde stii tu ca e magie neagra ceea ce faci? :doh: . logic nu? :P

 

si magia aia nu trebuie sa includa un ritual ceva ? :think:" parca asa era :o:

 

si inca o data io nu trag de limba si nu vreau nimic personal de la tine , generalizam inca :doh:

 

Hm...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti vorbiti despre un subiect de care habar nu aveti...ma intreb eu... de ce oare?!...Sunt sigur ca nici macar unei pisici nu puteti face nimic....Concluzia mea e ....ca pierdeti timpul....si asta chiar degeaba:)):think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti vorbiti despre un subiect de care habar nu aveti...ma intreb eu... de ce oare?!...Sunt sigur ca nici macar unei pisici nu puteti face nimic....Concluzia mea e ....ca pierdeti timpul....si asta chiar degeaba:)):P

 

De unde stii tu ,,desteptule'' ca habar n-avem despre ce vb aici?

I-auzi...si mai esti si sigur ca nu putem face rau nici unei pisici... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olalaaaaaaaa... normal in secolul 21 vorbim de magie neagra....mai trebuie afirmat ca pamantul e plat rotund si e prima planeta de la soare....si balamucul va asteapta....iauzi....magie neagra....ce chestie.....si vrei sa cred eu asa ceva?! a?

Poate buna mea credea in asta....eu....slabe sanse sa ma convinga lumea:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vorbim de ce vrea muschii nostri si daca nu iti convine poti sa te cari :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Olalaaaaaaaa... normal in secolul 21 vorbim de magie neagra....mai trebuie afirmat ca pamantul e plat rotund si e prima planeta de la soare....si balamucul va asteapta....iauzi....magie neagra....ce chestie.....si vrei sa cred eu asa ceva?! a?

Poate buna mea credea in asta....eu....slabe sanse sa ma convinga lumea:)))

 

Eu chiar practic magia neagra de multi ani...dar daca tu nu crezi...asta e!

 

vorbim de ce vrea muschii nostri si daca nu iti convine poti sa te cari :P

 

Daca cumva te-ai referit la mine... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu la tine la frustratul ala :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:think: Practici ai?....:doh:)) deci hai sa recapitulam...cine practica asa ceva....si doar va citez pe voi....faceti in slujba raului....esti tu oare credincios/oasa? a?....Si inca ceva..... Dupa vorbele voastre...ca eu in asa ceva nu cred spre norocul meu si multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat mintea asta lucida sa nu cred in asa ceva...deci sa revin la ceea ce vroiam sa subliniez....deci dupa vorbele voastre puteti sa loviti doar pe cei cari cred in asa ceva....nu si restul....cu alte cuvinte doar pe un mediu propice pentru asa ceva....cum o boala ataca mai usor pe un teren slabit si nu sanatos

Eu chiar practic magia neagra de multi ani...dar daca tu nu crezi...asta e!

Daca cumva te-ai referit la mine... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×