Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da' tu 6 luni n'ai facut sex sau te'ai marginit doar la masturbare ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In alea 6 luni a mai fost pe acasa de vreo 4 ori deci nu m-am amagit doar la masturbare

Inteleg .

In cazul asta priveste partea buna a lucrurilor, prietena ta va fi ceva mai experimentata , cel putin in ceea ce priveste sarutul . :)

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Sunt cu actuala prietena de 1 an jumate dar de 6 luni e plecata in austria la studii si se intoarce curand. Recent am aflat ca s-a sarutat de cateva ori cu un coleg de camin la niste chefuri. A spus ca a baut mult si ca ii pare rau ca a facuto. As dori un sfat in legatura cu ce sa fac daca sa o iert sau nu. O iubesc foarte mult si mi-e foarte greu sa ma despart de ea. Dar pe de alta parte ma gandesc ca ar faceo din nou. Chiar tin foarte mult la ea si dc as avea convingerea ca si ea ma iubeste si ca nu s-ar mai repeta asta as fi gata sa mai dau o sansa relatiei noastre. As dori va rog niste opinii ce ati face voi in situatia mea poate exista persoane care au mai trecut prin astfel de experiente si imi pot da un sfat. Multumesc anticipat!

ii pare rau ca a baut sau ca s-a lins ?

mint-e

deci iarto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca nu ne spui totul... daca ai o dilema asa de mare, de viata si de moarte, hamletiana as zice (a fi sau a nu fi), in sufletul tau se petrece si ceva nespus aici... deci, prietene, ori incerci sa afli daca mai sunt alti fraieri care sa le fi iertat si ele sa recidiveze sau esti singur, ori intr-adevar, este primul soc puternic de iubire fizica trait de tine... despre actori/actrite, care se saruta cel putin de cateva ori intr-un film, ce zici? trebuie ca toti sa fie impreuna? sau sa se desparta dupa fiecare film?

iar voi ati facut vreun contract pe viata? ce clauze are? sunt conditii de reziliere sau de forta majora?

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si inca ceva: relatiile la distanta nu rezista.

 

Ba rezista. Cu o conditie: daca e mai lunga ca distanta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am aflat dintr-o conversatie aparuta cu o prietena de a ei pe o retea de socializare si ii zicea ca i s-a pus pata pe unu si ca a baut si ca s-a lins cu ala.

Foarte tare asta. Tie nu-ti zice, nu se cade sa-ti spuna prin telefon.. dar se lauda pe un site gen hi5? :doh:

 

OMG! Si tu chiar te intrebi daca s-o crezi? :lol:

 

Ba rezista. Cu o conditie: daca e mai lunga ca distanta !

Te crezi in Africa, fluturas? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Sunt cu actuala prietena de 1 an jumate dar de 6 luni e plecata in austria la studii si se intoarce curand. Recent am aflat ca s-a sarutat de cateva ori cu un coleg de camin la niste chefuri. A spus ca a baut mult si ca ii pare rau ca a facuto. As dori un sfat in legatura cu ce sa fac daca sa o iert sau nu. O iubesc foarte mult si mi-e foarte greu sa ma despart de ea. Dar pe de alta parte ma gandesc ca ar faceo din nou. Chiar tin foarte mult la ea si dc as avea convingerea ca si ea ma iubeste si ca nu s-ar mai repeta asta as fi gata sa mai dau o sansa relatiei noastre. As dori va rog niste opinii ce ati face voi in situatia mea poate exista persoane care au mai trecut prin astfel de experiente si imi pot da un sfat. Multumesc anticipat!

Mai da o sansa si data viitoare daca se va intampla din nou ai grija sa o intrebi daca era bauta sau nu de data asta.Pana una alta iarto pe ea si blestema beutura.Daca insa pe viitor se va linge ziua in amiaza mare in parc la un ceai de menta...e nasol de tot.:flowers:

Dar pe de alta parte stii ce se zice...ca la bautura iti dai seama de cine e omul cu adevarat.Ce face si spune omul la bautura e de luat in seama pentru mai tarziu.

Adevarul e pe buzele copilului si ale betivului. :lol:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×