Sari la conținut
Forum Roportal
cristi_ionita

Putin ajutor, va rog frumos

Postări Recomandate

Am instalat ieri seara WinXP Home cu SP2 si vine cu IE6 integrat. Desi la primele pagini nu am avut aceasta problema, dupa ce am instalat programele de baza utile unui PC: DivX, BS Player, Winamp, Nero etc....eh, dupa ce am terminat instalarile si am vrut sa navighez pe Internet, am observat aceasta problema: pe fiecare pagina pe care o vizitez titlul din bara de sus nu apare intreg, ci doar prima litera! Iata un screenshot explicativ mai jos. Ma puteti ajuta cu un sfat? Poate am facut eu vreo "miscare" gresita.

 

post-30562-1162865855_thumb.jpg

 

 

 

Edit: pentru a evita reclama mascata.

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat un search si totul a aprut ok.

post-30562-1162866013_thumb.jpg

 

Instalarea softurilor despre care ai vorbit nu are nici o legatura cu problema ta, daca intradevar aceasta este o problema reala. Am ceva suspiciuni, dupa cum s-a vazut in Edit.

 

Incearca niste update-uri, eventual o scanare cu un antispy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recomandare generala e sa folositi firefox......deoarece este mult mai sigur ...foarte putzine exploituri :cheer: acel virus care trimite massuri aiurea...este transmis printr-un exploit al internet explorerului 6 parca si la 7 mere....de DOWNLOAD and EXECUTE ...ai intrat pe site si te-ai infectat fara ca tu sa banuiesti ...... :tease: ashea ca aveti grija

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×