Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da ! :)

Trebuie sa ne deschidem inimioarele (desi se pare ca nu numai :( ) si sa lasam sa curga din ele numai lapte si miere (adica iubire) si asa tot universul va fi o baie de lapte si miere :blink: , iar noi vom pluti in ele, iubindu-ne cu totii.

Ma-sa de bere!

Editat de Waterina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Sunt cu actuala prietena de 1 an jumate dar de 6 luni e plecata in austria la studii si se intoarce curand. Recent am aflat ca s-a sarutat de cateva ori cu un coleg de camin la niste chefuri. A spus ca a baut mult si ca ii pare rau ca a facuto. As dori un sfat in legatura cu ce sa fac daca sa o iert sau nu. O iubesc foarte mult si mi-e foarte greu sa ma despart de ea. Dar pe de alta parte ma gandesc ca ar faceo din nou. Chiar tin foarte mult la ea si dc as avea convingerea ca si ea ma iubeste si ca nu s-ar mai repeta asta as fi gata sa mai dau o sansa relatiei noastre. As dori va rog niste opinii ce ati face voi in situatia mea poate exista persoane care au mai trecut prin astfel de experiente si imi pot da un sfat. Multumesc anticipat!

si abia acum ai aflat? :blink:

 

 

mai bine mai tarziu decat niciodata... sau dupa ce devii tata...

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Recent am aflat ca s-a sarutat de cateva ori cu un coleg de camin la niste chefuri. A spus ca a baut mult si ca ii pare rau ca a facuto. As dori un sfat in legatura cu ce sa fac daca sa o iert sau nu. O iubesc foarte mult si mi-e foarte greu sa ma despart de ea. Dar pe de alta parte ma gandesc ca ar faceo din nou. Chiar tin foarte mult la ea si dc as avea convingerea ca si ea ma iubeste si ca nu s-ar mai repeta asta as fi gata sa mai dau o sansa relatiei noastre.

 

 

Un sarut nu inseamna nimic dar, lasa urme adanci asupra unei relatii in care unul intotdeauna va iubi mai mult. Si ce daca o iubesti?!, iti zic din proprie experienta ca daca ramai cu ea nu vei avea liniste cu gandul la acel sarut, iar de te desparti tine-te bine "ruperea" de acest suflet nu se va compara cu perioada dificila ce va urma pt inima ta, ca na doare ca de nu ar durea..nu am fi vii.

 

Sfatul meu : intr-o relatie este nevoie de doi, nu unu sa iubeasca si altu sa nu aibe habar pe ce lume se afla.

- incearca sa iti gasesti diverse ocupatii sa treci mai usor peste.

Editat de Kukubaul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa o iertzi.si eu am trekt prin aceeasi problema.numai k la mine a fost un pic diferit ma inselat.dk o iubesti.iart.o.eu asta am fakt asta.si stii km se spune-greseala recunoscuta e pe jumatate iertata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa o iertzi.si eu am trekt prin aceeasi problema.numai k la mine a fost un pic diferit ma inselat.dk o iubesti.iart.o.eu asta am fakt asta.si stii km se spune-greseala recunoscuta e pe jumatate iertata.

 

Atat ca nu a recunoscut ea...

Editat de haydn91

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa o iertzi.si eu am trekt prin aceeasi problema.numai k la mine a fost un pic diferit ma inselat.dk o iubesti.iart.o.eu asta am fakt asta.si stii km se spune-greseala recunoscuta e pe jumatate iertata.

Io zik ca nu mai a.re rost sa dai replika la un mesaj din vara anului trekut k precis initziatorul a depashit acel moment tragik din existenta lui. Shi mai zik sa te okupi un pik de ortografia limbi-i romane k ai fakt varza din mesajul asta.

 

Zik si io nu dau k parul.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io zik ca nu mai a.re rost sa dai replika la un mesaj din vara anului trekut k precis initziatorul a depashit acel moment tragik din existenta lui. Shi mai zik sa te okupi un pik de ortografia limbi-i romane k ai fakt varza din mesajul asta.

 

Zik si io nu dau k parul.

 

:lol: mirckuitoareo

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×