Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poate fi o realitate deformata de distanta dintre calculatoare..

poate ca realitatea este cu totul alta...

nu puneti etichete inainte da cunoaste mai bine continutul...

 

 

rele..

:D

 

nu sunt toate rele,e o parere de moment probabil!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rostirea realitatii, da, poate fi deformata/interpretata gresit, pentru ca nu poti decat sa iti imaginezi TONUL. Eagerness a ales sa inteleaga ca tonul celor care o corecteaza este unul critic si sa se supere.

Greselile gramaticale nu prea pot fi interpretate gresit. Alea sunt sau nu sunt, ce sa interpretezi la ele?!

 

O intrebare: profesoara mea de ce nu s-a suparat cand a fost corectata de catre oameni mai mici ca ea (ca pregatire), in fata unui intreg amfiteatru?

Editat de Darianna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am zis, scrisese, in mod repetat, "dedesupt". Tu ce crezi, avea ea dreptate sau noi? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D :lol: :lol: darianna tu gresesti un cuvant...eu te fac proasta,agramata ...te superi sau pui capul in jos?

atat mai am de zis referitor la subiectul asta!daca aveti altceva sa scrieti aici va poftesc, daca nu mai bine scutiti-ma!

Editat de Eagerness

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-a facut cineva agramata sau proasta?

Ai gresit doar un cuvint? :D

 

Eh, daca asa o iei...

 

Darianna, poate are de a face si cu starea lucrurilor din tara noastra in ultima vreme. Eu una am observat clar ca la serviciu la mine oamenii au fost mai stresati, le sarea tandara mult mai repede si aveau fetele mai sumbre de la inceputul anului decit inainte.

Editat de fustita.rosie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam ce ziceam despre ton... Nu am putut sa il percep, deci nu am sesizat faptul ca intrebarile tale erau retorice.

 

Prea multa incordare pe forumul asta, in ultima vreme...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-a facut cineva agramata sau proasta?

Ai gresit doar un cuvint? :D

 

Eh, daca asa o iei...

te simti? nu era vorba despre tine...si nu nu am gresit un cuvant am gresit doua esti multumita?

sunt agramata pentru ca am gresit doua cuvinte!...aia care nu stiu sa scrie cum naiba ii mai numiti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D :lol: :lol: darianna tu gresesti un cuvant...eu te fac proasta,anagramata ...te superi sau pui capul in jos?

atat mai am de zis referitor la subiectul asta!daca aveti altceva sa scrieti aici va poftesc, daca nu mai bine scutiti-ma!

 

Eu cred ca tu exagerezi. Daca ma uit in urma, nu cred ca te-a facut cineva proasta sau agramata. Nu pe topicul asta, cel putin si nu eu, Amarena sau fustita. Tu poti sa te superi, din nou, ca te-am corectat acum. Dar, cu siguranta, data viitoare nu vei mai face aceeasi greseala. Ceea ce e spre binele tau.

Editat de Darianna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×