Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Amarena are dreptate. Iar faptul ca nu-ti dai seama de asta este doar in dezavantajul tau.

Dar poate ca este o reactie copilareasca din partea ta si atit. Uneori copiii se dau cu fundul de pamint cind lucrurile nu stau cum vor ei.

mai femeie..tu stii ce e aia om care nu stie sa scrie?

 

controlati-va cuvintele,nu dau doi bani pe oamenii care jignesc..si aici nu e vorba despre tine fustita,ci despre Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E inamisibil ca un student SI MAI ALES un student la litere (!!!), sa faca pana si cea mai mica greseala gramaticala.

 

Ama, aici mi se pare o mica exagerare. In graba tastarii pe forum fiecaruia dintre noi ii mai poate scapa o litera sau ceva. Daca se repeta prea des insa nu mai este doar o greseala de tastare. :D

 

mai femeie..tu stii ce e aia om care nu stie sa scrie?

 

controlati-va cuvintele,nu dau doi bani pe oamenii care jignesc..si aici nu e vorba despre tine fustita,ci despre Amarena

 

Stiu. Am fost profesoara si am vazut multi elevi agramati.

Pe tine chiar te consoleaza gindul ca sint altii vai de capul lor fata de tine?

 

Se pare ca dai pe din-afara acum. Altfel n-ai fi folosit acel "controlati-va cuvintele", la plural, ca apoi sa vii cu precizarea ca nu-i vorba despre mine. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ti-am zis ca nu e o critica.

ce-am vazut, a fost de-ajuns.

Or fi multi care fac greseli pe forum, dar nu toti au pretentii sa urmeze o facultate de litere. E inamisibil ca un student SI MAI ALES un student la litere (!!!), sa faca pana si cea mai mica greseala gramaticala.

Nu te duce in invatamant, daca nu vrei sa ai pe constiinta (cu un ?) generatii de agramati.

nu sunt studenta la litere!am o simpla rugaminte la tine...sa ma ignori!nu are rost sa ne sufocam una pe alta!

 

Ama, aici mi se pare o mica exagerare. In graba tastarii pe forum fiecaruia dintre noi ii mai poate scapa o litera sau ceva. Daca se repeta prea des insa nu mai este doar o greseala de tastare. :D

 

 

 

Stiu. Am fost profesoara si am vazut multi elevi agramati.

Pe tine chiar te consoleaza gindul ca sint altii vai de capul lor fata de tine?

 

Se pare ca dai pe din-afara acum. Altfel n-ai fi folosit acel "controlati-va cuvintele", la plural, ca apoi sa vii cu precizarea ca nu-i vorba despre mine. :lol:

au mai fost si altii la discutia aceea de pe chat..la asta m-am referit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ama, aici mi se pare o mica exagerare. In graba tastarii pe forum fiecaruia dintre noi ii mai poate scapa o litera sau ceva.

Cred ca e la mintea cocosului ca nu la greselile de tastare ma refeream. Si eu am scris mai devreme "inamisibil", pentru ca am o problema cu tasta D (iar asta pot s-o confirme cateva persoane de pe-aici, cu care vorbesc pe messenger).

 

Iar pentru Eagerness.. nu esti studenta la litere, dar vrei sa devii.

 

N-are rost sa te enervezi, serios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai ochi frumosi asa patesti. ti se aburesc ochelarii si nu mai vezi sa scrii. nu ma intreba ce legatura are ca e un intreg proces asta.

eu te salut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ai ochi frumosi asa patesti. ti se aburesc ochelarii si nu mai vezi sa scrii. nu ma intreba ce legatura are ca e un intreg proces asta.

eu te salut.

 

bine ai venit (pe topic)

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×