Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar mi-ar placea sa fiu acum la malul marii si sa fac un castel de nisip.

Dar si aici, asteptind sa se faca ora 3 jumate, e bine. :D

 

Ce planuri de vacanta ti-ai facut?

nu mi-am facut inca...astept sa vina si imi fac apoi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Litere ce specializare? Sper ca nu ceva care sa includa romana.

ba da :D si asta si literatura universala si comparată m-ar interesa!

 

 

lol

ce lol?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, dar tu nu stii sa scrii. Faci greseli de gramatica. Bine, ai putea sa nu continui in invatamant, dupa. Asta ma intereseaza pe mine, ca profesori de limba romana agramati mai lipseau. Si-asa nu se cunoaste limba romana.

Nu e o critica, e o remarca. Fa ceva la care te pricepi.

Atat am avut de zis.

 

P.S. Numai daca nu cumva speri sa te invete facultatea ce n-a reusit scoala primara...

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amarena, tocmai te dădusem dispărută pe chat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da, dar tu nu stii sa scrii. Faci greseli de gramatica. Bine, ai putea sa nu continui in invatamant, dupa. Asta ma intereseaza pe mine, ca profesori de limba romana agramati mai lipseau. Si-asa nu se cunoaste limba romana.

Nu e o critica, e o remarca. Fa ceva la care te pricepi.

Atat am avut de zis.

de cand am intrat pe forumul acesta am citit destule ,da destule postari si tin sa precizez ca sunt multi useri care fac greseli gramaticale majore,nu stau acum sa le caut,si acei useri au pretentii de la altii...rusine!

din cateva postari ale mele nu ai cum sa imi spui la ce si cum ma pricep si in alta oridine de idei chiar nu te priveste!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand am intrat pe forumul acesta am citit destule ,da destule postari si tin sa precizez ca sunt multi useri care fac greseli gramaticale majore,nu stau acum sa le caut,si acei useri au pretentii de la altii...rusine!

din cateva postari ale mele nu ai cum sa imi spui la ce si cum ma pricep si in alta oridine de idei chiar nu te priveste!

 

Amarena are dreptate. Iar faptul ca nu-ti dai seama de asta este doar in dezavantajul tau.

Dar poate ca este o reactie copilareasca din partea ta si atit. Uneori copiii se dau cu fundul de pamint cind lucrurile nu stau cum vor ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ti-am zis ca nu e o critica.

ce-am vazut, a fost de-ajuns.

Or fi multi care fac greseli pe forum, dar nu toti au pretentii sa urmeze o facultate de litere. E inadmisibil ca un student SI MAI ALES un student la litere (!!!), sa faca pana si cea mai mica greseala gramaticala.

Nu te duce in invatamant, daca nu vrei sa ai pe constiinta (cu un ?) generatii de agramati.

 

...rusine!

 

Guess what.. nu-mi e. Da' deloc.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×