Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

interesante povestile voastre...ultimele au fost cam off topic dar...treaca de la noi..era vorba de povesti care-ti ridica parul din cap...eu personal nu am trait asemenea experiente si sincer nici nu as vrea chiar daca ma pasioneaza misterul si paranormalul...cei din familia mea au mai fost implicati in asemenea grozavenii...de exemplu nasa mea..ne povestea cand era ea mai tanara ca se ducea la biserica, la denie, cu prietenii...si cum bine stiti si voi k la denii toata lumea sta de vrajeli...nasa s-a gasit cu un tip si sa mai vorbeasca de una de alta, a inaintat in cimitir....se aseaza pe o cruce...iar cand baiatul asta vrea s-o sarute pe nasi-mea se rupe crucea cu ei...:)) am facut pe noi de ras bineinteles...dar in schimb cand am auzit continuarea ne-am speriat tare...ne-a spus ca venita acasa toata noaptea a auzit in curte niste bocanituri si ca un fel de ciocanit...parca se auzea cum bate toaca...cum bate cineva in lemn....iar dimineata cum a iesit afara era crucea aceea rupta rezemata de casa...nasa nu le-a spus despre ce era vorba....dar noapte viitoare tot asa s-a intamplat...si i-a fost frica si le-a povestit alor sai ce ce intamplase si ce legatura avea cu crucea..si tatal ei s-a dus si a reparat crucea...si nu s-a mai intamplat nimic...e cam tampita povestea..dar na...ce sa zici cand nu prea ai ce....:D

Bine ai venit printre noi......hilara intamplarea....insa de aici putem sa tragem concluzii.....sa invatam din greselile altora....nu faceti prostii in cimitir,mai ales daca sunteti slabi de ingeri.... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
opa.....i`ai dat tu numarul e telefon mediumului :) .....

si pana la urma te`ai dus sa vezi ce vrea sa iti zica :D ....daca da sa imi povestesti si mie

o da si merci ca ma ti la curent :D

nu ralookutzza nu i-am dat eu nr. de tel. dar am niste prieteni in Ruse care se cunosc cu ea si mi-au transmis. Deocamdata nu am timp sa ma duc dar cand voi prinde ocazia voi fi prima acolo iar tu vei afla de indata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ai venit printre noi......hilara intamplarea....insa de aici putem sa tragem concluzii.....sa invatam din greselile altora....nu faceti prostii in cimitir,mai ales daca sunteti slabi de ingeri.... :)

ai mare dreptate....... sa nu faceti prostioare in cimitir si mai ales pe cruci :D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am mai auzit o chestie faina de la o matusa. cica era o fata in discoteca impreuna cu prietenele ei si la un moment dat apare un tip si o invita la dans, acesta era foarte frumos pana si prietenele ei erau geloase de ce nu le-a invitat pe ele la dans. Danseaza ei ce danseaza si la un moment dat se duc la o masa se aseaza si fetei ii pica din greseala geanta si cand da sa o ridice vede ca tipul avea copite in loc de picioare. Tipa face infarct...Ei deci veti grija cu cine dansati in disco :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yeey...m`am intors si eu dupa o lunga absenta :)

:jester: copite,......omg....poate i s`a parut...adic....nu a mai vazut nimeni copitele??? :crazy:

si pt. andulina, poate ai timp :doh:....abia astept sa aud ce zice :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aolo...chiar k naspa..si eu cred k as fi murit pe loc daca mi s-ar intampla una ca asta...haideti sa va mai povestesc cate ceva..o matusa de-a mea ne poveste(mie si sorei mele) k intr-o noapte cand dormea impreuna cu mama ei o aude pe aceasta ,mormaind ceva,sau ma rog susotea ceva..vazand ca se trezeste si ea...mama ii spune usor sa stea nemiscata si sa-si faca cruce cu limba si sa zica in gand tatal nostru...matusa a intrat in panica desi era mica pe atunci in clasa a 5-a cred...dar a facut ce i-a zis mama ei..stand asa nemiscata aude si ea un cantec si vede in curte niste lumini ce se miscau...intr-un final adoarme iar de dimineata mama ei povesteste k au fost vizitate de iele...o intamplare destul de naspa mai ales cand o traiesti personal...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar matusa ta e sigura ca au fost iele, poate erau niste copii fara somn, dupa vreun bairam, beti rupti, care cantau(probabil o melodie care sa contina cuvantul bere in ea), si aveau lanterne si stateau in parcare :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai matusa mea vb de o ora tarzie...dupa miezul noptii..nu stiu..nu exclud nicio posibilitate..dar mama ei a avertizat-o...sa nu mai vorbeasca...sa se roage..si probabil fiind o femeie cu experienta de viata stia sa faca diferenta intre niste copii pusi p glume si iele..sau ma rog ce-or fi fost ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×