Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hello sa va zica c mia poovestit o fata care sa mutat nou in bloca cu bunica...cica atunci cand era mica..avea o papusa mare..cam cat ea...pe atunci era la varsta de 5-6 ani...sa in fiecare noapte dormea in pat cu papusa...mereu se purta frumos cu ea, o trata ca pe o sora..pana cand intr`o zi matusa ei i`a adus un papitoi..era un urs mare mai mare decat papusa...era fericita sa ii place mult..sa in seara aia la`a pus pe el in pat..sa dupa c a adormit..a auzit un zgomot..jos..langa pat..sa`a trezit sa sa`a uitat in jos..a vazut papusa ..parca avea ochii rosii sa un zambet diabolica..sa`a uitat mai atens pentru ca a crezut ca visa...in fn sa`a culcat la loca sa a 2zi papusa nu mai era langa pat...stie sigur ca nu a fost un vis..chiar daca era mai mica lucru asta nu la`a putut uita... :blinca: (de`abea ast sa mai sc povesti)

 

 

Eu primisem mai acum vreo 2 ani un ursulet de la prietenul meu. Ursulet foarte haios care atunci cand era atins incepea sa cante si i se aprindeau ochii. Intr-o noapte am vrut sa ma duc la baie si cand am vrut sa pun un halat pe mine am atins din greseala ursuletul care era acolo. In momentul cand a inceput sa cante si sa i se aprinda ochii (rosii) in toiul noptii m-am speriat de-a binelea. :o :o .De-atunci i-am scos bateriile sa nu mai am surprize. Ce imaginatie bolnava si la creatorii astia de jucarii (sa-i faca ochii rosii :tease: )

 

p.s. Asa o fi fost si cu papusa ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

surpriza ! ralookutzza sti ca ti-am zis ca o sa te tin la curent cu mediumul ala la care am fost in Ruse? M-a sunat sa-mi zica daca pot sa ma duc la ea dar singura neinsotita ca are sa-mi zica ceva fff important si nu a putut sa-mi zica de fata cu prietenii mei.Deci? te mai tin la curent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
surpriza ! ralookutzza sti ca ti-am zis ca o sa te tin la curent cu mediumul ala la care am fost in Ruse? M-a sunat sa-mi zica daca pot sa ma duc la ea dar singura neinsotita ca are sa-mi zica ceva fff important si nu a putut sa-mi zica de fata cu prietenii mei.Deci? te mai tin la curent.

 

opa.....i`ai dat tu numarul e telefon mediumului :) .....

si pana la urma te`ai dus sa vezi ce vrea sa iti zica :crazy: ....daca da sa imi povestesti si mie

o da si merci ca ma ti la curent :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
să mă ţii şi pe mine!!! :lol: apropo... mi s-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa... nu stiu daca e doar o coincidenta... dar e putin ciudat... :yahoo:

Deci... calculatorul meu are o problema.. s'ar putea sa fie de la el... dar totusi nu stiu... daca il sting, pc'ul isi da restart... si tre sa'l sting de la buton... sau sa'l scot din priza... insa acum cateva zile am fost plecata la munte vreo 3 zile... si ma rog, sora'mea, tata... mi-au spus ca calculatorul s'a stins fara nici o problema... :crazy: Ciudat e ca asa se intampla de fiecare data cand nu sunt eu acasa... pc'ul se "comporta" perfect normal... insa cand e sa apar eu... iar o ia "razna".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa... nu stiu daca e doar o coincidenta... dar e putin ciudat... :plane:

Deci... calculatorul meu are o problema.. s'ar putea sa fie de la el... dar totusi nu stiu... daca il sting, pc'ul isi da restart... si tre sa'l sting de la buton... sau sa'l scot din priza... insa acum cateva zile am fost plecata la munte vreo 3 zile... si ma rog, sora'mea, tata... mi-au spus ca calculatorul s'a stins fara nici o problema... :tease: Ciudat e ca asa se intampla de fiecare data cand nu sunt eu acasa... pc'ul se "comporta" perfect normal... insa cand e sa apar eu... iar o ia "razna".

 

la mine se intampla invers:)) ne completam:P

 

ceva care sati ridice parul in cap... ai putea electriza ceva... sau ai putea sa te dai cu gel:P mda... gelul de par e pentru cocalari... ma rog... gata cu introducerea. hai sa zic ce mi s-a intamplat mie odata. am fost la o petrecere cu niste prieteni. am petrecut toata noaptea la ei. pe la ora sase mam gandit sa ma intorc acasa. afara nu era nimeni... pustiu... mi se parea ca auzeam niste oameni vorbind pe celalalt trotuar. ma uit: nimic! mai merg eu... aud pe cineva vorbind in spatele meu. ma intorc. nu era nimeni! deodata aicep sa aud mai multe voci, ca si cum eram inconjurat de oameni. mam speriat! am inceput sa merg mai repede! ma uitam disperat in stanga, in dreapta, in spate si cand ma intorc cu privirea inainte... un om batran cu o palarie si cu un palton negru, pur si simplu a trecut prin mine! toate vocile au incetat! imi simteam si auzeam inima batand! mai aveam putin si lesinam. mam intors. domnul mergea in continuare, vazandusi de drum. nu pot uita chestia aia. si acum mi se ridica parul cand imi amintesc. :shipwrecked:

ps:omul ala arata perfect normal: ca orice mosneag cu o palarie neagra si un palton de aceasi culoare:P

 

 

 

ar mai fi o poveste. numai ca alea erau o serie de halucinatii pe care leam avut dupa administrarea unor substante:P se pune?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mine se intampla invers:)) ne completam:P

 

ceva care sati ridice parul in cap... ai putea electriza ceva... sau ai putea sa te dai cu gel:P mda... gelul de par e pentru cocalari... ma rog... gata cu introducerea. hai sa zic ce mi s-a intamplat mie odata. am fost la o petrecere cu niste prieteni. am petrecut toata noaptea la ei. pe la ora sase mam gandit sa ma intorc acasa. afara nu era nimeni... pustiu... mi se parea ca auzeam niste oameni vorbind pe celalalt trotuar. ma uit: nimic! mai merg eu... aud pe cineva vorbind in spatele meu. ma intorc. nu era nimeni! deodata aicep sa aud mai multe voci, ca si cum eram inconjurat de oameni. mam speriat! am inceput sa merg mai repede! ma uitam disperat in stanga, in dreapta, in spate si cand ma intorc cu privirea inainte... un om batran cu o palarie si cu un palton negru, pur si simplu a trecut prin mine! toate vocile au incetat! imi simteam si auzeam inima batand! mai aveam putin si lesinam. mam intors. domnul mergea in continuare, vazandusi de drum. nu pot uita chestia aia. si acum mi se ridica parul cand imi amintesc. :plane:

ps:omul ala arata perfect normal: ca orice mosneag cu o palarie neagra si un palton de aceasi culoare:P

ar mai fi o poveste. numai ca alea erau o serie de halucinatii pe care leam avut dupa administrarea unor substante:P se pune?

Şi de ce nu te-ai dus să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×