Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

da..adevaru e ca n-am altceva mai important decat sa inventez :)am intrat pe forumu asta,am spus ce aveam de spus si..cam asta e.acuma nu e mare lucru ca e o poveste care din punctul unora de vedere nu prea poate fi credebila..ata ete!Pupici

 

heey eu te cred :lol2: :P acum, poate se mai intampla ceva interesat sau demn de povestit, sincer, dupa parerea mea totul e posibil :yahoo: :jester:....asa ca nu te supra :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand sunt "o draga" :scare: si apoi ok...daca chiar am deranjat imi retrag cuvintele..poate nu m-am exprimat cum trebuie...si nu m-am sup..din partea mea e totul ok..dar pe mine acele pov nu m-au inspaimantat si nici nu prea cred ca sunt adevarate...in fine...daca e vorba de imaginatie atunci hai sa punem aici tot ce ne imaginam...nu ar fi chiar dragut pt k uneori imaginatia o cam i-a razna..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poveste sau realitate mie miau placut :scare: si cine a zis ca trebuie sa fie reale?

pot fi inventate dar sa nu fie off topic (cum sunt eu acum) :o:

dak e horror poti scrie orice :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hadetzy mey k ma plictisesc... uitatzy-va cum am inceput sa scriu din cauza voastra! :D :P no bn.... hay k va povestesc yo ceva... azi s-a intamplat... stateam in camera mea in pat, ascultam muzica si mi se face sete. ma duc la bucatarie, ies, traversez holul si ducandu-ma catre camera mea, nimeresc in fata usii de la baie, unde becu era aprins, desi eu eram SIGURA ca era stins cand iesisem din camera (eram numai cu bunu-meo acasa si el era in bucatarie tooooooooot timpul). in fine, il sting si ma duc inapoi in camera. dupa ceva timp ma scapa la baie :) :roll: . ies din camera si vad ca becu de la baie iarasi e aprins. imi zic k ori am halucinatii ori sunt ff uituca. in fine, intru, ies si ma asigur ca il sting. ma duc inapoi in camera pana se face ora nu-mai-stiu-cat :orc: si trebuie sa plec la o prietena (alexa). ma pregatesc, ma schimb, nu stiu ce si vine timpul sa ma piaptan. pieptenele deobicei il tinem in baie, asa ca ies din camera, si vad k becu de la baie iarasi e aprins. inima imi batea de imi sarea din piept. deschid usooooor usa si incepe sa scartaie eu nu mai puteam faceam pe mn de frica ;) :cow: pana la urma usa se deschide de tot si nimic nu parea a nu fi la locul lui. m-am linistit, am luat pieptenele si mi-am continuat ziua fara alte incidente.. da mi-a ramas chestia in minte... imi place.... :D

Editat de goth.girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare dar, vali, ce ai postat tu se potriveste la alta categorie :), eu vreau sa vad povesti de groaza "adevarate" :yes:

oh da si goth.girl , infricosator, esti sigura ca bunicul tau nu a fost la baie si a uitat lumina aprinsa??? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fara suparare dar, vali, ce ai postat tu se potriveste la alta categorie :yes:, eu vreau sa vad povesti de groaza "adevarate" :)

oh da si goth.girl , infricosator, esti sigura ca bunicul tau nu a fost la baie si a uitat lumina aprinsa??? :)

 

 

 

 

ok, uite in pe strada antiaeriana daca stii zona e un cimitir io cu niste prieteni :) ne duceam sa luam nuci , stiam noi un pom acolo si cum paznicul era un batranel care statea in ghereta lui noi intram frumos in mare viteza pe poarta si omu nu prea mai avea timp sa ne vada azi asa maine asa pana intr-o zi . ma duc io cu oamenii (am uitat sa mentionez ca io am 1.35 , o sa vezi de ce) si ne urcam in copac umplem tricourile pe interior cu nuci si sa ne dam jos cand il vedem pe nea paznicu . sarim din copac si o rupem la fuga . nu am apucat sa auzim decat rex iai si de nu stiu unde a aparut o namila urata si zdenturuasa de caine negru ranjind si maraind la noi . astia au luat-o printre morminte si nu stiu unde au disparut io am fugit catre gard unde stiam ca tre sa fie o gaura sa ma strecor faceam un ocol destul de mare da asta era . ia ghici gaura era astupata . si nenorocirea aia de javra alerga dupa mine , am vazut negru in fata ochilor dupa care un maaarreee zid alb de vro 2 metri si ceva , e iti spun io nici azi nu stiu :) in ce fel am sarit peste zidul ala si in ce mare viteza am ajuns acasa . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fara suparare dar, vali, ce ai postat tu se potriveste la alta categorie :crazy:, eu vreau sa vad povesti de groaza "adevarate" :friends:

oh da si goth.girl , infricosator, esti sigura ca bunicul tau nu a fost la baie si a uitat lumina aprinsa??? :flirt:

 

 

da, mey, sunt sigura! am si zis k el o stat in bucatarie toooot timpul! prima oara se poate sa fi fost el, dar celelalte????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cum a fost?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu il iau de pe retea,nu cred ca e la tv,s-a terminat sezonul 2,poate ca in curand o sa apara si 3.......

inca nu sa terminat sezonul 2 e abia la ep 15

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×