Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

va salut pe toti. Sunt super povestile voastre.

CruelMirror cred k te cunosc...dak poti da-mi si mie idu tau de mess...sau cel putin tre sa vb... :spiteful:

Am si eu cateva povesti de spus dar mai incolo k acu e tarziu :blink:

Bun venit pe forum. te astept cu povestea ta!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ani am fost in vacanta la matusa mea pentru o saptamana . In primele 2 zile totul a fost ok dar in a 3 zi sa intamplat ceva ciudat.Eram gata de culcare m-am schimbat si m-am dus sa inchid lumina, am inchis-o indreptanduma ,spre pat am vazut o umbra in oglinda din baie parea a fi o fata de barbat , am fost sa verific dar nu era nimic. In acea noapte am avut un vis se facea ca era o femeie tanara cu un copil in sufragerie in acel moment un barbat a venit si a omorat-o . A 3 noapte a fost si mai ingrozitor stateam in sufragerie pe canapeaua de langa geam si ma uitam la Tv dintr-o data sa auzit " Iesi Afara" cu o voce diabolica atunci am luat-o la fuga si am plecat din camera ciudat era ca acel sunet venea de afara.

A doua zi dimineata am intrebato pe matusa mea daca sa intamplat ceva in casa mai demult . Ea mia zis ca inainte sa se muta ea in casa , statea o femeie singura cu 2 copii , un bebe si un baiat de 18 ani care era satanist , intr-o seara acesta si-a omorat mama apoi a scris pe pereti cu sange . Atunci matusa mea mia aratat o pata de sange de pe perete pe care o acoperise cu un tablou , atunci am facut legatura intre cele spuse de matusa mea si vis. In aceiasi zi am plecat acasa si m-am mai dus la matusa mea doar dupa ce sa mutat pt ca casa aceea incepea sa se darame. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta o stiu de la un prieten intr-o seara statea in pat incercand sa adoarma cand a auzit un zgomot ciudat pe hol , suna de parca cineva tara ceva pe podea.Peste cateva secunde nu sa mai auzit, dar in camera a inceputa sa se auda alt sunet ca si cum cineva ar respira greu ,apoi sa oprit. Prietenul meu a crezut ca a fost doar imaginatia lui.Ca sa verifice s-a dus pe hol sa vada daca era ceva , nu era nimeni dar pe podea erau urme de picioare mici ca si cum un copil mic ar fi alergat pe acolo.Atunci el a inceput sa tipe tot in acel moment usa de la bucatarie sa deshis si sa inchis singura. Auzind tipetele mama sa a venit si i-a spus ca nu e nimeni in bucatarie.In seara aceea nu a mai dormit in camera lui iar a doua zi nu sa mai intamplat nimic. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dea dreptu criminal hahahhahahahahah

si buuuuhhhhhuuuuuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic ce mi s-a intamplat cand eram prin clasa a 4-a. Eram acasa cu mama si fratele meu si venise si tata care atunci era cu o alta femeie pe care o banuiam k ii fae farmece. Si stateu parintii in bucatarie si vorbeau iar eu cu fratele meu stateam in sufragerie si ne uitam la TV. Deodata incep sa se auda nishte zgomote tari de dupa un fotoliu ca si cand cineva ara bate cu palmele in podea. Eu cu fratele meu eram inghetati d frik dar nu am putut chema parintii dekt dupa ce mama a terminat de vorbit la telefon. Cand ne-am uitat dupa fotoliu nu era nimic...eu nu-mi amintesc prea bine dar fratele meu spune k era ars locul..eu nu mai tin bine minte :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va zic ce mi s-a intamplat cand eram prin clasa a 4-a. Eram acasa cu mama si fratele meu si venise si tata care atunci era cu o alta femeie pe care o banuiam k ii fae farmece. Si stateu parintii in bucatarie si vorbeau iar eu cu fratele meu stateam in sufragerie si ne uitam la TV. Deodata incep sa se auda nishte zgomote tari de dupa un fotoliu ca si cand cineva ara bate cu palmele in podea. Eu cu fratele meu eram inghetati d frik dar nu am putut chema parintii dekt dupa ce mama a terminat de vorbit la telefon. Cand ne-am uitat dupa fotoliu nu era nimic...eu nu-mi amintesc prea bine dar fratele meu spune k era ars locul..eu nu mai tin bine minte :tease:

 

 

o fi aruncat niste pocnitori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×