Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Sunt romancele cele mai frumoase femei din lume?

Evaluează acest topic

  

36 membri au votat

  1. 1. Intrebarea e la fel ca si in titlu

    • Da
      13
    • Nu
      18
    • Poate cele mai frumoase din Europa
      3
    • Imi plac unguroaicele
      2


Postări Recomandate

Am auzit de multe ori asa ceva, dar de cele mai multe ori, cred ca romanii tind sa fie subiectivi... sau poate singura lor iesire in strainatate a fost la un all-inclusive din Varna.

Eu inca sunt de parere ca ale noastre romance nu sunt nici macar cele mai frumoase din Europa. Recunosc, sunt frumoase, dar nu dupa tipare gen "tara noastra-i o comoara, plina de bogatii, oameni destepti si drepti, etc..."

Voi ce credeti? De data asta m-ar interesa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca o sa te distrezi sa le vezi raspunsurile astora care stau p-aici ori la agatat, ori ca sa fie romantici si cocosi online. Da, am dat raspunsul asta preventiv ca sa stie ca urmeaza sa fac caterinca de ei pe tema asta.

 

Acum si on-topic: Sunt pe dracu', ma plimb mult cu metroul, e cel mai bun loc de vazut alti oameni... o gramada de strambe, grase sau jucatoare de rugby. Daaar, sclavul roman disperat care ar fooote el si gauri in pereti... o sa fie in dezacord cu mine si o sa-mi spuna ca strugurii sunt acrii, sau... nush, vreo alta duma d-asta dubioasa gen "ba vreeei, n-ai cum sa nu vrei, ca toata lumea vrea". Si atunci e destul de simplu - ia fa, Gogule, tu monolog, daca stii asa de bine ce vreau eu, mai bine ca mine, pai poate stii mai bine ca mine si ce gandesc, si ce-mi place, asa ca n-are rost sa imi mai pui intrebari.

 

Intr-adevar, cam 1 din 10 arata bine sau foarte bine.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca n-am pus chestionar cu raspunsuri la vedere.


Eu cred ca o sa te distrezi sa le vezi raspunsurile astora care stau p-aici ori la agatat, ori ca sa fie romantici si cocosi online.

Din contra, vor fi femei lovite in orgoliu. Ceea ce ar fi cam penibil, ce-i drept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, ne-am gasit fix noi doi, adevarate minunatii ale naturii, sa ne dam cu parerea despre asa ceva. De unde mai pui ca eu sunt cel care a dat tonul acestei discutii.

Cred ca as prezenta mai multa credibilitate dac-as spune ca-s stranepotul lui Chaplin, decat faptul ca vreau doar sa expun o opinie personala. S-or mai gasi si struguri acri pe vremea asta, sunt sigur.


Eu astept prostiile de tip "pe voi nu va plac femeile si d-aia aveti idei d-astea".

Pe mine oricum nu ma plac, chiar si din cauza caracterului. Dar nu din cauza asta le vad eu mai putin frumoase decat cele de sorginte slava, sau scandinava, de exemplu.

Editat de Olivier Dzidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceva de genul asta zic si eu. Plus chestia ca nu alerg dupa treburi ce nu-mi merita timpul.

Cand eram mai mic, prin liceu, sa stii ca erau frumoase, cam jumate aratau bine si foarte bine. Dar asta se intampla acum vreo 15 ani...

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, daca s-ar face un top al femeilor frumoase, dar inainte de casatorie (sau inainte de 30, cel mult 35 de ani), sunt sigur ca am conduce detasat.

 

Aaa.... NU. Poate inainte de 18-20... negociabil.

 

Nasol ca n-ai pus cu mai multe variante. Votam si ca-mi plac unguroaicele.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-or fi romancele cele mai frumoase din lume, da' nici cu romanii nu mi-e rusine. :haha:

 

Stiti cand sa criticati voi, barbatii, frumusetea femeilor romance ? Cand oti fi niste adonisi. Pana atunci, ganditi-va asa : daca io sunt urat, cum dreaq sa am pretentia sa se uite vreo zana zorilor la mine ? Eee, daca ati fi avut neshte alte avantaje, care sa compenseze lipsa de fizic aratos, ati fi putut visa la vreo modeala. giggle.gif

 

Scuze de rautati, da' prea aveti pretentii... :P

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe ce baza ne faci tu urati, printesa? C-am scris eu, sau de ce? Si eu te-as face proasta, pentru ca au sustinut mai multe userite asa ceva. Dar inainte de toate, ar trebui sa ma conving personal, nu din interpretari.

 

Dupa cum ziceam, nici n-au intarziat sa apara primele reactii specifice orgoliului feminin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×