Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O fi vreun motiv... :lol:

Sunt mai multe...

Si chiar daca incerc eu sa caut ceva amuzant parca mai mult de un zambet nu iese din mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt mai multe...

Si chiar daca incerc eu sa caut ceva amuzant parca mai mult de un zambet nu iese din mine.

Dap, cam la fel si la mine in ultima perioada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt o hlizita asa ca rad de te miri ce... ;)

unele bancuri bune ma fac sa rad in hohote. "cronica" imi provoaca amuzament copios. in concluzie, rad cu pofta de altii :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt o hlizita asa ca rad de te miri ce... ;)

unele bancuri bune ma fac sa rad in hohote. "cronica" imi provoaca amuzament copios. in concluzie, rad cu pofta de altii :lol:

 

eu si de mine ;) si mi se intampla destul de des :cheer:

 

acum de ex, postari de pe Ropo.

exista(u) cativa useri cu un simt al umorului superdezvoltat, o adevarata delectare! :drinks:

 

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum de ex, postari de pe Ropo.

exista(u) cativa useri cu un simt al umorului superdezvoltat, o adevarata delectare! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca exist eu, de asta radeti. Ca radeti de, sau cu mine, nu ma intereseaza. Macar stiu ca am posibilitatea sa-i inveselesc pe altii.

 

acum de ex, postari de pe Ropo.

exista(u) cativa useri cu un simt al umorului superdezvoltat, o adevarata delectare! :flowers:

Existau destui amatori, intr-adevar.

Editat de Nieculai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Radem din suflet, atunci cand ne simtim liberi si impliniti.

Radem de complezenta, cand seful/proful sau o ruda face o gluma nu tocmai buna.

Radem cu pofta, cand suntem cu prietenii sau chiar singuri, la comedii sau glume bune.

Radem cand primim vesti proaste, un ras amar, straniu.

Radem de necazurile altora, din rautate.

Radem fals, cand ne imbatam.

Radem de rasul altora.

Editat de Pseudofericita
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu radeti de mine dar cine e Catalin Oprisan?

sant asa de multe de spus depre ras!.

imi place subiectul pentru ca-mi place sa rad.

mi s-a intamplat acum cateva saptamani, in timp ce eram pe scaunul de tortura, sa izbucnesc in ras in timp ce dentista imi sfredelea un dinte. cand m-a intrebat de ce rad m-a apucat rasul si mai abitir. cum era sa-i raspund asa cum eram cu gura cascata, cu suluri de vata pe sub gingii si cu o scula pentru absorbtia salivei in gura? radeam chinuit, reuseam sa ma opresc cateva secunde apoi iar nu ma puteam stapani si tot asa timp de cateva minute. doctorita m-a asteptat radatoare sa ma linistesc si apoi si-a continuat treaba. era prima sedinta de tratament, eram deci un client nou si n-am avut indrazneala sa-i zic, pentru ca nu m-a mai intrebat dupa aia de ce radeam. radeam de mine. ar trebui poate sa-i spun dece radeam de mine, sa nu creada ca radeam de ea.

eu cred ca te nasti cu norocul, cu o anumita inzestrare, aptitudine de a rade. e o insusire pe care o poseda, in mod democratic si saracul si bogatul si prostul si desteptul. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×