Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa nu radeti de mine dar cine e Catalin Oprisan?

nu radem. e un baiat care face o emisiune le GSP TV. Smiley TV se numeste. foarte hazos copilash, dupa parerea mea. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt o hlizita asa ca rad de te miri ce... :D

unele bancuri bune ma fac sa rad in hohote. "cronica" imi provoaca amuzament copios. in concluzie, rad cu pofta de altii :roll:

Spune-mi Rodikccckutza daca iti arat un deget (aratator) cam cat timp poti rade fara intrerupere ????

 

Spune-mi Rodikccckutza daca iti arat un deget (aratator) cam cat timp poti rade fara intrerupere ????

post-258429-1262727560_thumb.jpg

post-258429-1262728116_thumb.png

Editat de FORD CAPRI 1600

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faceam de curand un research legat de oameni care au gandit avansat pt perioada in care au trait si s-au revoltat impotriva sistemului, si cum-necum, am dat peste un link care m-a dus la o intamplare extrem de amuzanta din Anglia, 1948. E vorba de un nene, directorul unei scoli (ma duce cu gandul la proful din filmul "Dead Poets Society") care a facut furori cu metodele nonconformiste de a relationa cu elevii si o lectie pe care i-a dat-o unui magar.

Cred ca nu s-a mai pomenit asa ceva in istoria invatamantului britanic. :roll: :)

Detalii mai jos (mi-e lene sa traduc), in partea de jos a paginii, sunt mai multe articole despre acelasi subiect.

 

http://www.corpun.com/uksc4811.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rad cam de tot ce poate fi amuzant pe lumea asta. Daca nu ne facem noi viata frumoasa, apoi cine sa ne-o faca? :)

 

Rad si de mine, fac haz de necaz... la un moment dat razi ca sa nu plangi. Si poate chiar te convingi ca viata nu e numai in alb si negru... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×