Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

rare sunt momentele cand rad cu pofta , in general doar zambesc larg, acru, ironic sau in scarba si de cele mai multe ori viata e sursa acestor zambete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cind il incoltesc pe prietenul meu si reusesc sa-l gidil. Eu rid mai tare decit el.

Si mai sint atitea, nici n-as putea sa le epuizez.

Editat de fustita.rosie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De intamplarile comice povestite de altii. Adineauri imi spunea mama cum a primit acum cativa ani o cutie cu ampicilina de la un mos libidinos, si cand sa scoata o folie, au cazut din cutie doi dinti falsi. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma amuza extraordinar bancurile seci(unele).Daca nu ar fi ele,pauzele de la scoala ar fi atat de boring!!!

 

Cat de mult??Pana ne doare burta!!!(pe mine si pe prietenele/colegele mele).

 

:headspin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi,am murit de ras...a adus un coleg o carte la scoala : "Sper sa gasesc bere in iad" ... deci cartea asta,are zeci de faze super comice :roll: ,radeam pana si in ora de fazele alea ,2 profesori chiar ne-au cerut cartea sa vada ce citim...diriga ,cu zambetul pe fata a zis ca e scarboasa cartea :D (era o faza in care personajul principal se caca pe el 8) ,bine ca nu a citit fazele de sex 8) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca unii oameni rad din inertie, sau pur si simplu, din cauza ca n-au argumente, atunci cand se baga intr-o discutie ce le depaseste nivelul de intelegere.

 

Si eu mai rad cateodata(just to fit in), sau doar daca apare vreun film bun cu Will Ferrell.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×