Sari la conținut
Forum Roportal
Anka_anka

Mai am sanse?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o luna si ceva de cand m-am despartit de prietenul meu dar am ramas prieteni buni vine pe la mie atunci cand nu ne mai vedem ma suna sa vada daca sunt bine .am vb o data cu el de ce nu putem fi prieteni mai apropiati si el mia zis ca nu poate pt ca noi am mai fost despartiti odata si ne-am impacatsi nu ar vrea sa se mai intample si un alt motiv ar fi ca asa nu isi va mai gasi nici el prietena nici eu prieten.nu stiu ce sa mai creddaca vreti sa ma ajutai cu un sfat vamultumesc

post-319914-1294721689_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai crezi? Nu crezi ca omul vrea sa fie doar prietenul tau, fara nimic mai mult? Tine la tine, dar nu vrea sa mai fiti impreuna.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca omul se gandeste "sa te convinga" pana la urma , sau "sa te mai cunoasca " din cand in cand .

 

E evident ca nu esti "pe gustul lui " daca vrea sa-si gaseasca o alta prietena .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o luna si ceva de cand m-am despartit de prietenul meu dar am ramas prieteni buni vine pe la mie atunci cand nu ne mai vedem ma suna sa vada daca sunt bine .am vb o data cu el de ce nu putem fi prieteni mai apropiati si el mia zis ca nu poate pt ca noi am mai fost despartiti odata si ne-am impacatsi nu ar vrea sa se mai intample si un alt motiv ar fi ca asa nu isi va mai gasi nici el prietena nici eu prieten.nu stiu ce sa mai creddaca vreti sa ma ajutai cu un sfat vamultumesc

Poate ne spui si motivul pentru care v'ati despartit, sa sa avem tabloul intreg .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o luna si ceva de cand m-am despartit de prietenul meu dar am ramas prieteni buni

 

Ne-am despărţit dar nu ne-am despărţit. Nu v-aţi despărţit dragilor, din moment ce sunteţi prieteni.

 

Probabil tu spui că v-aţi despărţit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mia zis ca nu mai mege sa mai fim impreuna

 

 

 

 

 

de ce vb in locul meu?

 

 

Poate ne spui si motivul pentru care v'ati despartit, sa sa avem tabloul intreg .

 

am fost impreuna 5 ani mia zis ca nu ma iubeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu stii ce sa mai crezi ? E foarte simplu. Tine la tine ca persoana, ti-a rams amic, iti doreste numai bine, dar nu vrea sa mai fie in relatie amoroasa cu tine pentru ca dupa cum ti-a si spus nu te mai iubeste.

Case closed.

Nu interpreta mai mult in faptul ca te viziteaza, te suna si intreaba cum esti.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×