Sari la conținut
Forum Roportal
Alyyna

Ideea de cuplu si neajunsurile ei sexuale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare. :meeting:

 

Ce cred acele fete/femei, despre partenerul lor care crede cand ea ii spune ca are ciclu de doua ori pe luna ?

Cunosc barbati care asa stiu ei.

Pe ele nu le cunosc, ca le-as intreba. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot suntem la sex behavior.... daca ati putea oferi un singur sfat barbatilor, daca ati putea corecta o singura greseala facuta frecvent de barbati pe plan sexual, care ar fi?

 

Sa creada ca femeilor nu le place sexul la fel de mult cum le place lor. Sau ca n-ar trebui. Exista miturile si glumele acelea cum ca femeia prefera un baton de ciocolata in loc de sex, sau ca de multe ori se plictiseste in pat. Ce vreau sa spun e ca si femeia se poate simti uneori neglijata si frustrata sexual, cand el are alte prioritati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci la inceputul unei relatii, cand barbatul se intreaba, cu o gandire pe termen scurt, ce culoare au chilotii ei, ea poate se gandeste la cum ar arata copiii lor. Barbatul nu poate intelege asta pentru ca gandirea lui e altfel, mai putin fantezista si legata mai mult de concret.

Ai dreptate, e prioritara culoarea chilotilor fata de fanteziile cu bebelusi.

am eu cateva intrebari:

3.de ce zic ca le place un gen anume de tip....iar apoi le vezi de mana cu alt gen de tip...

E bine spus baietii intreaba, iar fetele se duc pana la urma dupa cel care le place mai mult.

Am si eu o intrebare. :meeting:

 

Ce cred acele fete/femei, despre partenerul lor care crede cand ea ii spune ca are ciclu de doua ori pe luna ?

Cunosc barbati care asa stiu ei.

Ca e barbatul ideal. eu cunosc pe unul care a gasit cada noua crapata cand a venit acasa din delegatie si a facut reclamatie la firma: materialul prost. (acryl :o:)

Editat de Pr1un0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce cred acele fete/femei, despre partenerul lor care crede cand ea ii spune ca are ciclu de doua ori pe luna ?

Cunosc barbati care asa stiu ei.

Pe ele nu le cunosc, ca le-as intreba. :o:

Asta e ca aia, cea mai folosita scuza: ma doare capul si nu [vreau] pot sa fac sex.

Am si eu o intrebare: are o femeie orgasm de fiecare data ? Si daca nu, este mai mic sau mai mare procentul datilor in care nu are ?

 

Sa adaug ca vreau sinceritate ? :meeting:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e ca aia, cea mai folosita scuza: ma doare capul si nu [vreau] pot sa fac sex.

Am si eu o intrebare: are o femeie orgasm de fiecare data ? Si daca nu, este mai mic sau mai mare procentul datilor in care nu are ?

 

Sa adaug ca vreau sinceritate ? :meeting:

Ee, asta nu mai este generalizata. E deja la modul personal.

Eu am mai mereu.

Ca daca nu am, il bat ! :o:

Sau il schimb.

 

Procentul ?!

Mult mai mic, fata de cel cand am.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare: are o femeie orgasm de fiecare data ? Si daca nu, este mai mic sau mai mare procentul datilor in care nu are ?

 

Sa adaug ca vreau sinceritate ? :o:

Am incercat si eu sa aflu un raspuns la intrebarea asta intr-un topic... se pare ca tipele de pe forumul asta sunt foarte satisfacute in pat sau foarte speriate sa admita ca nu-s.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×